Депутат з Волині увійшов у трійку найактивніших депутатів

news

Народний депутат Ігор Гузь посів третю позицію за активністю у своєму округу.

Про це інформує Громадянська мережа ОПОРА.

У 2016 році Громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України  та міста Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах.

Зокрема, моніторинг включає аналіз таких видів діяльності депутатів:

  • Аналіз законодавчої активності (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань ВРУ, виступи депутата тощо);
  • Аналіз активності депутата у його виборчому окрузі/області (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку ВРУ, кількість візитів у округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу).

Результати моніторингу ОПОРИ у лютому показали, що у сукупності 105 депутатів у лютому місяці здійснили 160 візитів у свої округи, провели 100 особистих прийомів громадян, переважна більшість яких припадала на дні роботи в комітетах, комісіях і фракціях.

 

У лютому лише 18 депутатів у той або інакший спосіб ґрунтовно прозвітували перед громадянами про результати своєї роботи за певний період часу, 52 зі 105 депутати частково інформували громадян про свою діяльність у соціальних мережах, під час зустрічей з громадянами. Більш активно депутати брали участь у роботі місцевих органів влади (у сукупності, 48 таких заходів) – у Погоджувальних радах і засіданнях місцевих рад районного і обласного рівня та у засіданнях і робочих зустрічах місцевих виконавчих органів влади (РДА, ОДА).

Більш детально про особисту активність 105 депутатів у їхніх округах можна дізнатися тут.

За кожну вищезгадану категорію активностей депутатів у лютому ОПОРА присудила бали, сума яких склала базову оцінку депутата за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращий місячний результат (якому було присуджене значення у 100 балів).

На основі оцінок депутатів ОПОРА сформувала рейтинг 105 депутатів за лютий місяць 2016 р. За сукупністю показників законодавчої роботи та активності у межах свого виборчого округу у лютому, лідирує народний депутат Володимир ЛИТВИН, представник Житомирської області, член Групи “Воля народу”. Друге місце посідає представник Чернівецької області Іван РИБАК, третє – Ігор ГУЗЬ, депутат від округу Волинської області.

На останніх місцях рейтингу розташувалися представники Кіровоградської (Станіслав БЕРЕЗКІН), Полтавської (Костянтин ЖЕВАГО) та Донецької (Євгеній ГЄЛЛЄР,  Денис ОМЕЛЬЯНОВИЧ) областей.

0 Комментариев