День Василя – красиві картинки-привітання з іменинами

news

Свято Василя відзначають 14 січня. У цей день шанують святого Василя, який прославився своєю благочинністю. Крім того, вважається, що він покровитель землеробства та свиней.

Свято починається з ранкової церковної відправи. Після чого винятково чоловіки йдуть засівати. У цей день першим до оселі має увійти чоловік. Згідно з прикметою, він у дім принесе щастя.

Не забудьте привітати у це світле свято своїх близьких та знайомих. До цього ми пыдготували добырку оригінальні листівки з привітаннями.

Найкращі привітання з іменинами Василя у віршах та прозі - Новости на KP.UAНайкращі привітання з іменинами Василя у віршах та прозі - Новости на KP.UAСвято Василя 2020 – привітання в листівкахПривітання з Днем ангела Василя 2020: вірші, проза й смс на іменини - Радіо  МаксимумЯк привітати Василя зі святом 14 січня - листівки і поздоровлення з Василем  2020Іменини Василя: Привітання, смс і листівки – культурне життя України Depo.uaСвято Василя: традиції святкування та найкращі привітання | То є Львів.Вірші Василя з іменинами та днем народження - Цікаві та веселі новини

Мем: "Нехай у день твого святого, Ангел сил додасть до всього, Щоб життя не  було сірим, Хай додасть наснаги й віри, Перемог на кожнім кроці, Досягати  без вагання, З днем ангела Василя,Побажання на День ангела Василя на листівці15 серпня — день Ангела святкує Василь. Бажаємо міцного здоров'я та Божого  благословіння.Рідна Україна | З ДНЕМ АНГЕЛА, ВАСИЛЬ І ВАСИЛИНА, ВАСИЛІВНИ І ВАСИЛЬОВИЧІ!

Вітальна листівка з днем ангела ВасиляPin by ГГалина Янч on привітання | Memes, Comics, Ecard memeЛистівки з Днем ангела ВасиляДень ангела Василя: привітання та листівки - святоНайкращі привітання з іменинами Василя у віршах та прозі - Новости на KP.UAПривітання на Василя 2019 - поздоровлення прозою, у віршах, картинки14 січня – день Ангела у Василя та Василини! Найкращі привітання для  іменинників! – Точка ЗоруРідна Україна | З Днем Ангела, Василь і Василина !14 січня – день ангела у Василя. Нехай доля дарує вам багато любові і  радості, дорогі наші іменинники! | Звістка

0 Комментариев