День Валентина: привітання з святом

news

Якщо вам здається, що День Святого Валентина придумали маркетологи тільки для того, щоб продати побільше подарунків, листівок чи квітів, то ви помиляєтесь. Це свято має свою історію.

Найпоширеніша теорія походження свята сягає часів Древнього Риму. Тодішній імператор Клавдій ІІ страшенно противився шлюбам. Він вважав, що шлюб заважає солдатам, адже одружені чоловіки більше думають про дружину та дітей, аніж про благополуччя власної країни. Через це імператор вирішив взагалі заборонити шлюби. Але знайшовся один чоловік на ймення Валентин, який таємно вінчав усіх закоханих. Звісно ж, довго тримати в таємниці такий факт не вдалося. Клавдій дізнався про це і наказав знайти Валентина й кинути у в’язницю. Та лихо не без добра. Валентин і дочка тюремника Юлія закохалися одне в одного і почали листуватися. Втім, у цієї історії трагічний кінець. У день страти – 13 лютого – Валентин написав дівчині прощального листа із підписом “Твій Валентин”. Юлія прочитала його наступного дня, 14 лютого, коли коханого вже не було в живих.

Через двісті років католицька церква Валентина канонізувала.

Зараз до цього свята ставляться по різному: молодь переважно святкує його, влаштовуючи романтичні побачення. Старше покоління в більшій мірі ні, але принаймні чули про нього та інколи все ж дарують головний атрибут свята – валентинки – своїм рідним.

Інтернет-видання “PMG.ua” пропонує читачам ряд корисних речей, як от привітання, картинки з Днем Святого Валентина та фільми, які зроблять це свято ще романтичнішим.

Привітання з Днем Святого Валентина
Привітання з Днем Святого Валентина

День Святого Валентина: привітання

Прийми найкращі привітання з Днем Святого Валентина. Бажаю, щоб кохання завжди жило в твоєму серці. Хай душа радіє та окрилюється від взаємної любові. Кохай і будь коханою (-ним).

***

Вітаю з Днем Святого Валентина і хочу побажати в це свято великої і світлої любові, щирих і добрих відносин, справжніх і великих почуттів, постійного відчуття щастя і ніжності.

***

Вітаю з Днем Святого Валентина! Бажаю провести свято:

  • так весело, щоб було важко встати зранку;
  • так романтично, щоб розповідати в старості онукам;
  • так пристрасно, щоб палати як вогонь.

Прекрасних зізнань, доленосних рішень, відвертих сюрпризів, довгоочікуваних новин. Любіть щиро, кожною частинкою душі.

Картинка з Днем Святого Валентина
Картинка з Днем Святого Валентина

***

Свято всіх закоханих – відмінний привід побажати удачі в амурних справах. Але не варто забувати про щастя, радість і здоров’я, якого я бажаю в цей прекрасний день. Нехай любов примножить всі яскраві моменти в житті!

***

Нехай з кожним днем ​​пишним цвітом розцвітає любов твого серця, нехай кожна твоя мить кохана людина наповнює радістю і щастям. З Днем Святого Валентина.

***

Вітаю з Днем Святого Валентина. Бажаю романтики, чарівності і відчуття польоту від любові. Нехай кожен день перетворюється в чудове і дивовижне свято душі із феєрією яскравих емоцій і почуттів.

***

З Днем Святого Валентина! Нехай любов править твоїм внутрішнім світом і робить світ навколо тебе прекрасніше. Бажаю бути на сьомому небі від ніжних почуттів, мріяти про щось чудове зі своєю другою половинкою, не помічаючи суєти і сірості буднів під куполом взаємної, яскравою, вірною і щасливою любові!

Фільми на День Святого Валентина

Фільм “День Святого Валентина”. Ця американська лірична комедія вийшла на великий екран у 2010 році. На перший погляд глядачам може здатися, що сюжетних ліній у фільмі дуже багато, але насправді це не так. Фільм оповідає про долю багатьох закоханих людей і самотніх сердець, які переплітаються в очікування одного єдиного дня – Дня всіх Закоханих. Режисер постарався розкрити всі людські цінності, протиставлення брехні, чесності і справедливості. Так само добре зображені почуття багатьох людей, різного віку і статусу, які чекають дива від цього свята. Романтичний фільм прекрасно підійде для перегляду з коханою половинкою.

Фільм День Святого Валентина
Фільм День Святого Валентина

Фільм “З любов’ю, Розі”. Алекс і Розі із самого дитинства були кращими друзями. Звичайно ж, у них були плани на спільне навчання в університеті. Однак доля вносить свої корективи у їх життя: вона розлучає героїв, але це не заважає їм навіть через роки пам’ятати одне про одного і про те почуття, що поєднало їх в юності.

З любов’ю, Розі
З любов’ю, Розі

Фільм “Як позбутися хлопця за 10 днів”. Енді Андерсон працює журналісткою. Дівчина отримує редакційне завдання написати статтю про вигадки жінок, які ті придумують щоб розійтись зі своїми чоловіками. На виконання такого завдання у Енді всього 10 днів. За цей час вона повинна встигнути знайти хлопця, закохати його в себе і “звільнитися” від нього. І ось журналістка зустрічає Бенджаміна. Але складність у тому, що хлопець якраз побився об заклад зі своїм начальником, що зможе закохати в себе будь-яку дівчину за 10 днів.

Як позбутися хлопця за 10 днів
Як позбутися хлопця за 10 днів

Фільм “Щасливчик”. Військовий Логан Тібо зумів залишитися в живих після війни в Іраку. Своїм талісманом він вважає фото, яке завжди носить із собою. Але справа в тім, що на ньому зображена зовсім не знайома йому жінка. Після повернення до Північної Кароліни Тібо вирішує розшукати її.

Щасливчик
Щасливчик

Фільм “Ноттінг Хілл”. Ця романтична комедія оповідає історію про скромного власника книжкового магазину в Ноттінг Хілл, життя якого різко змінюється після того, як одного разу кінозірка заходить до нього в маленький книжковий магазинчик, щоб купити путівник.

Ноттінг-Хілл
Ноттінг-Хілл

День Святого Валентина: картинки

Картинка З Днем Валентина
Картинка З Днем Валентина
З Днем закоханих
З Днем закоханих
З Днем Святого Валентина картинка
З Днем Святого Валентина картинка
Валентинка
Валентинка
З Днем Святого Валентина
З Днем Святого Валентина
День Валентина
День Валентина

 

0 Комментариев