День поцілунків – що це за свято? Як привітати?

news

Всесвітній день поцілунків (англ. World Kiss Day або англ. World Kissing Day) — неофіційне свято, придумане в XIX столітті у Великій Британії, а 20 років тому було затверджено Організацією Об’єднаних Націй. Святкується щорічно 6 липня.

Святкування

Цього дня у містах традиційно проводять різні конкурси поцілунків, учасники яких мають шанс виграти різні призи і подарунки («За найдовший поцілунок», «за найкрасивіший поцілунок», “за пристрасний поцілунок, за найпристрастніший поцілунок, та ін.).

Історія свята

Поцілунок – один із способів вираження людських емоцій. В залежності від контексту і деталей виконання може виражати широкий спектр почуттів. У загальному випадку він є способом вираження любові, позитивних і ніжних почуттів до людини.

Батьківщиною всесвітнього дня поцілунків вважається Великобританія. Саме на берегах Туманного Альбіону в кінці XIX століття вважали, що поцілунок гідний того, щоб мати власне свято як один з проявів любові. До речі, авторство першого поцілунку не встановлено.

Цікаві факти про поцілунки, про які ви навіть не здогадувалися

  • Французький поцілунок є еліксиром молодості. Під час цього приємного процесу задіяно три десятки лицьових м’язів. Завдяки посиленому кровопостачанню, поліпшується тонус тканин, сповільнюється процес старіння клітин і розгладжуються дрібні зморшки.
  • Губи у дві сотні разів чутливіші кінчиків пальців. Стимуляція нервових закінчень на слизовій оболонці покращує вироблення гормонів – нейропептидів, завдяки яким під час поцілунку людина забуває про тривоги і відчуває себе щасливим.
  • У середньовічній Італії чоловік, що поцілував дівчину на вулиці, повинен був на ній одружитися. У деяких місцях поцілунок досі є злочином. У штаті Індіана один із законів свідчить, що вусатим чоловікам заборонено цілувати “людську істоту”.
  • Ви ніколи не побачите поцілунків в японському кіно. У Піднебесній поцілунки на людях – верх непристойності.
  • Тварини теж цілуються. Найбільш схожий на людський – поцілунок шимпанзе. Цілуються в губи також канадські дикобрази.
6 липня 2019 – яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети ...
День поцілунку | Вітання
Вітання на День поцілунку - Всесвітній день поцілунку :: Листівки ...

***

Твоїх поцілунків мені багато не буває,
Від них в моїй душі сади любові розквітають,
Паморочиться в голові й метелики в душі літають.
Поцілунки твої смак меду мені нагадають.
З Днем поцілунку тебе, коханий, вітаю,
Від любові до тебе, як сніжинка, я тану,
Без твоїх поцілунків своє життя не уявляю,
Обіймати тебе, дорогий, й цілувати бажаю.

***

День поцілунків посеред літа
Мабуть, не просто так
Дарують ніжність всі у світі,
а поцілунок – ніби знак!
Цілуйтесь з ранку і до ранку
Хай ваші щирі почуття
Відганяють хмари на світанку
і роблять кращим це життя!

***

Поцілунки легкі,
безпардонні й солодкі,
такі свіжі й п’янкі,
наче струмки стрімкі
Поцілунки – приємні загадки,
Поцілунки – це бажаний сон,
Смачніші за шоколадки,
Найкращий із усіх полон!

***

Сьогодні свято ніжності, любові,
Мій поцілунок до рідних летить
І почуття найкращі й пречудові
усіх нас надихають жити!

Це день липневий всі дарує ніжність
Сьогодні всім потрібно цілуватись
І відчувати всю цю дивовижність,
І один одного безмежно цінувати!

Вітаю з Всесвітнім днем поцілунку - Всесвітній день поцілунку ...

Вітаю з Всесвітнім днем поцілунку. Бажаю, щоб кожен день дарував родинні чмоки, дружні поцілунки, солодкі поцілунки другої половинки, повітряні цьомки від старих знайомих і добрих людей. Цілуйся і насолоджуйся життям!

***

Я вітаю з класним, справді дивовижним святом, з Днем поцілунків. В цей день я хочу обійняти і поцілувати тебе, подарувати ніжність і турботу. Нехай твоє серце проникає любов і доброта, а почуття об’єднання з близькими людьми ніколи не залишає. Даруй поцілунки, які повинні бути воістину ніжними і щирими. Нехай такі жести, як поцілунки, будуть не тільки в сьогоднішнє свято, але і в інші дні. Зроби обов’язково крок назустріч своїй близькій людині, адже тільки в цьому випадку вона зможе зрозуміти, наскільки важливо бути один з одним, незважаючи ні на що. Нехай будь-які слова сварок, і докори будуть замінені трепетними поцілунками, дозволяють зблизитися рідним, воістину близьким людям. Хочу побажати тобі яскравого і світлого життя, яке обов’язково повинно стати реальністю. Нехай прояви ніжної любові і близькості обов’язково зіграють свою роль у стосунках і набутті щастя.

***

Цілуватися дуже корисно і приємно для здоров’я. Поцілунок — джерело гарного настрою і здоров’я. Я хочу, щоб не тільки у Всесвітній день поцілунку, але і в звичайному житті тебе завжди цілували, і тобі це приносило задоволення. Зі святом тебе!

***
З днем поцілунків вітаємо ми зараз усіх, хто тільки що навчився цілуватись, і тих, хто цілується вже давно. Будьте віддані один одному, як лебеді і цілуйтеся досхочу, адже поцілунок – це найкращий спосіб знайти спільну мову. Цілуйтесь побільше і буде вам щастя.

З Днем поцілунків: привітання і прикольні картинки у свято - фото 338864З Днем поцілунків: привітання і прикольні картинки у свято - фото 338865

Всесвітній день поцілунку - 6 липня - знаменні дати поточного ...Вітаю з Днем поцілунку - Всесвітній день поцілунку :: Листівки до ...Привітання з Днем ПоцілункуПривітання Всесвітній день поцілунку gif - Тисячи поцілунків від ...
0 Комментариев