День молоді у Луцьку буде різнобічним: майстер-класи та панельні дискусії, фестиваль вуличної культури і спорту «Все вирішує твоє рішення», молодіжний пленер «Мелодія барв», святковий концерт відомих луцьких виконавців, караоке та багато іншого

news

В Україні традиційно в останню неділю  червня святкують День молоді. У 2021 році свято припадає на 27 червня.

Луцька міська рада підготувала для молоді різноманітні можливості для відзначення цього дня яскраво та незабутньо.

На Вас очікують обговорення проєкту стратегії молодіжної політики, майстер-класи та панельні дискусії, фестиваль вуличної культури і спорту «Все вирішує твоє рішення», молодіжний пленер «Мелодія барв», святковий концерт відомих луцьких виконавців, караоке та багато іншого.

Основними локаціями, на яких відбуватимуться заходи, є проспект Молоді та Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Відвідати проспект Молоді та взяти участь у активностях, які проводить Молодіжна рада при Луцькій міській раді, можна з 10.00 до 20.00.

Відвідати фестиваль вуличної культури та святкові концерти можна з 16.00 до 22.00.

Партнерами проведення святкових заходів є: Молодіжна рада при Луцькій міській раді, Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», Управління патрульної поліції у Волинській області, арт-локація «Творчий калейдоскоп», Морячок таксі, громадські організації «Ми вільні», «Допомога залежним», «Ми плюс» та інші.

 

0 Комментариев