День бухгалтера – 16 липня: традиції свята, історія, та що подарувати?

news

День бухгалтера у 2019 році припадає на вівторок, 16 липня. У 2004 році президент України затвердив офіційну дату відзначення Дня бухгалтера як вияв поваги працівникам бухгалтерії.

День бухгалтера українські службовці святкують двічі на рік: в липні – національний, а у листопаді – міжнародний.

День бухгалтера – професійне свято усіх тих, хто має відношення до бухгалтерії, незалежно від звання та посади. Саме тому його святкують як студенти, які в майбутньому стануть бухгалтерами, а також і аудитори. Ця професія з’явилася 6 тисяч років тому, і сьогодні не можливо уявити діяльність підприємств без хорошого бухгалтера. Саме завдяки цим людям цієї професії ми вчасно отримуємо зарплатню, а фінансові справи компаній залишаються стабільні. Вони знають, як порахувати ПДВ, звести дебет з кредитом і не зійти при цьому з розуму, а також, коли чекати податкової перевірки.

А що ж подарувати бухгалтеру, щоб і оригінально, і з користю?

Пропонуємо Вам варіанти. Оскільки, бухгалтер відповідає за кошти, то і сувенір можна підібрати тематичний: фігурка жаби, чашка із зображенням дракона, грошовий амулет, копілка-порося тощо.

Маєте гарну фантазію та умілі ручки – подарунок власними раками не залишить байдужим нікого. Можна зробити креативну листівку, сувенірне мило, солодкий букет, а можна використати колишню рахівницю або старий калькулятор, оформивши їх сувенірними купюрами чи квітами.

Торт з привітанням може стати не тільки приємним, а й смачним подарунок.

Тож креативте, і не забувайте, краще вже забути про власний день народження, ніж про День бухгалтера, — говорить стара офісна мудрість.

 

0 Комментариев