День безпечного Інтернету – правила користування всесвітньою павутиною

news

Сьогодні, 9 лютого, у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

За ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід запроваджено День безпечного Інтернету (англ. Safer Internet Day), який з 2004 року відзначається у вівторок другого тижня лютого.

Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються:

–         шляхи безпечного використання молоддю Інтернету,

–         питання інтернет-етики,

–         загрози протизаконного контенту.

День безпечного Інтернету має на меті досягнення об’єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.

Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти. Воно служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.

Щодня ми гортаємо стрічки наших соцмереж, перевіряємо робочу пошту, купуємо речі або дізнаємося щось нове для себе.
Важлива кібергігієна, тому дотримуйся простих правил безпечного Інтернету ⤵️
✔️встановлюй складні та різні паролі для декількох ресурсів
✔️не переходь за посиланням з листа електронної пошти
✔️не завантажуй сумнівні файли
✔️не пересилай особисті документи
✔️не розповідай незнайомим акаунтам конфіденційну інформацію
Дослухайся до порад і завжди залишайся в безпеці🙌
May be a cartoon

 

0 Комментариев