День Батька 2020 у Луцьку пройшов під гаслом «Супертато. Перегони на човнах»

news

21 червня громада міста Луцька оригінально відсвяткувала День Батька.

В парку Лесі Українки, на відпочинковій зоні «Луцька Венеція» ГО «Міжнародний Центр Батьківства» та ГО «Принцип» спільно організували унікальні змагання для татусів з дітьми «Супертато. Перегони на човнах».

Близько 30 татусів взяли участь в змаганнях. Як зазначають організатори, кожен учасник вже є «Супертатом», адже вирішив провести час зі своїми дітьми і подарувати їм незабутні спогади.

Кожен з учасників отримав цінні призи, а всі діти отримали в подарунок морозиво від ГО «Принцип» та сувеніри від дитячої казкарки Наталі Гуркіної

Призами учасників забезпечили представники місцевого луцького бізнесу це набори смачних пончиків від «Пончик експрес» та сертифікати на катання на човнах від «Луцької Венеції», а також грошові сертифікати від Луцького джазового клубу «Цитра». Заохочувальні призи – канцелярські набори, забезпечили учасникам ГО «Принцип».

1 місце зайняв Олександр Медведчук, 2 місце Тимофій Федорчук, 3 місце Гурген Майламян.

Особливим учасником змагань став тато, який прийшов на змагання з неповносправним сином і повністю виконав поставлене завдання. Варто зауважити, що цей вчинок тата не залишив нікого з присутніх байдужим. Організатори ж свята, окрім звичайних призів, подарували батьку брендову футболку з написом: «Батько. Справжній герой. Мудрий наставник. Близький друг».

Ще один особливий учасник змагань, Андрій Годлевський, неабияк здивував всіх присутніх, вирішивши долати дистанцію 200 метрів повільно і припливти на фініш останнім. Коли ведучі запитали, в чому суть його вчинку, він відповів: «Я хотів якнайбільше часу провести зі своєю донькою, бо це найцінніше, що ми можемо дати». Донька була щаслива і поводила себе на човні, як справжня маленька принцеса, а тато, ще раз показав всім присутнім, що головне в житті стосунки з дітьми.

Окрім перегонів на човнах, організатори пропонували відвідати особливу локацію «Крута розмова», де тато міг поспілкуватися з дитиною за допомогою наперед підготовлених питань. Тут були моменти, коли була черга, настільки зацікавила відпочиваючих така можливість…

«Це особливі запитання, які ми рідко ставим дітям, а насправді вони дуже важливі. Зазвичай ми обмежуємось питаннями: «Чи ти поїв? Які оцінки приніс зі школи?» а тут вони можуть поговорити про свої мрії, страхи, можливі образи, вподобання» – розповідає Олександр Юрин, координатор локації «Крута розмова».

«Такі змагання, це популяризація моделі активного батьківства для татусів Луцька та України. Також, це підняття важливості і необхідності ролі батька для нашого суспільства.  День Батька- це дуже важливе свято! Це час, коли є можливість приділити особливу увагу татусям, подякувати їм, підбадьорити, підняти їхній авторитет» – зазначив Володимир Редкач, регіональний координатор в Західній Україні ГО «Міжнародний Центр Батьківства»

Організатори свята забезпечили учасників і вболівальників необхідними засобами захисту, також був присутній медик, який слідкував за перебігом подій під час свята.

Як зазначає співорганізатор Дня батька, керівник ГО «Принцип» Віктор Грисюк: «Коли взнав, що в місті нічого не проводиться до святкування Дня Батька в Луцьку то вирішив долучитися щоб провести справжнє родинне свято. Карантин звісно вніс корективи в наше життя і ми зважали на це, дотримуючись всіх рекомендацій. Але життя триває і ми не повинні забувати про найголовніші цінності. На жаль в нас мало говорять, що батьківство це також відповідально і у вихованні дитини мають бути залучені обоє батьків. Сьогодні в парку ми провели неймовірно позитивне емоційне святкування для татусів і їхніх дітей. Ну і звичайно мами, дружини були в захваті, спостерігаючи за своїми чоловіками… Культуру смаку треба виховувати з малку і цінності родинні це основа нашої культури. Дякую друзям, що допомогли не лише звернути увагу до цього дня але і подарували надзвичайно позитивні емоції десяткам луцьких родин».

Ми переглянули соціальну мережу, де користувачі залишили позначку з хештеком  #ДеньБатькаЛуцьк і побачили наступні відгуки учасників:

Tania Shvab

Коли у моїх діток насправді Супер Тато❤️❤️❤️ Як тим «кнопкам»треба мало для радості))

Maria Godlevska

Мої переможці!!! 👍🔥❤️🏆🥇🛶Справжній тато – це той, хто щодня насолоджується дорогоцінним часом з донечкой-принцесою!

Цей пост про ЧОЛОВІКА зі щирим, лагідним серцем, який не гримає кулаком по столу , а просто любить, оберігає, проводить і захищає!!! Дякуємо Татку за татка!!! ЛЮБИМО безмежно!!! ВІТАЄМО з днем батька 😍😍😍

Anatoliy Hurych

Супер настрій на #ДеньБатькаЛуцьк організатори молодці!

 

Організатори задоволені цим святом і зазначають, що з кожним роком кількість сімей, які святкують День Батька постійно збільшується, а значить щасливіших дітей і татусів, буде ще більше…

0 Комментариев