Делегація з Луцька побувала у Турецькій Республіці. ФОТО

news

25-28 травня делегація Луцької міської ради на чолі з першим заступником міського голови Тарасом Яковлевим перебувала у місті Бандирма Турецької Республіки, де взяла участь у 27 Міжнародному фестивалі культури та туризму «Пташиний рай». До складу делегації увійшов також депутат Луцької міської ради Костянтин Петрочук.  

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Особливістю цьогорічного фестивалю стала урочиста хода за участю мера Бандирми Дурсуна Мірзи, депутатів міської ради, запрошених делегацій, жителів Бандирми та учасників фестивалю – танцювальних і вокальних колективів – до центральної частини міста, де відбулося офіційне відкриття заходу.

З вітальною промовою на головній сцені урочистостей виступив перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Він передав вітання від Луцького міського голови Миколи Романюка, депутатського корпусу та жителів міста Луцька, подякував за теплий прийом, побажав любові, миру і добра усім присутнім.

Уже вдруге на фестивалі піснями та танцями було презентовано культуру Луцька та Волинського краю. Цьогоріч на високому рівні представили свої виступи вокальне тріо у складі: Тетяна Ціхоцька, Тетяна Сорока, Оксана Штембурська, артисти квартету «Акорд»: Андрій Зарицький, Віктор Мрочко, Олег Гонтар, учасники народного ансамблю танцю «Джерельце» ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 (художній керівник Мирослава Войтович – Смірнова).

Під час урочистої зустрічі у мера міста Бандирма Дурсуна Мірзи було обговорено можливі шляхи співпраці між Луцьком та турецьким містом.

Для делегації було організовано екскурсії містом і великими промисловими підприємствами Бандирми, а саме заводами з виробництва бору, будівництву комбікормових заводів, виготовленню упаковок та металевих банок.

   Довідково: 23 січня 2015 року між Луцьком та Бандирмою було підписано Меморандум про співпрацю.

0 Комментариев