Декоруємо зимове весілля

news
Зовсім скоро осінні дні на календарі зміняться зимовим часом, передчуттям свят та пухнастим снігом. Весілля взимку нічим не гірші за церемонії в теплу пору року – навпаки, мальовничі пейзажі створюють особливий настрій для святкування. Сьогодні ми поділимось декількома невеличкими секретами, як за допомогою декору зробити своє зимове весілля незабутнім.

Гілля хвої

Крім того, що хвоя – це чи не найстійкіша асоціація з зимою, це також найулюбленіший зимовий матеріал декораторів, адже хвоя не тільки дарує неперевершений запах, але й доволі легка у застосуванні. Важливо лише знати міру, щоб не перетворити весільну церемонію в звичайну новорічну чи різдвяну вечірку. Ялинковими вінками можна прикрасити стіни в приміщенні для святкування або ж задекорувати невеликими хвойними композиціями весільні столи. Варто тільки доповнити тую, сосну чи ялину яскравими квітами – для цього згодяться не тільки традиційні троянди, а й ніжні тюльпани і нарциси. Невеликі горщики з симпатичними ялиночками стануть не тільки оригінальною альтернативою звичним планам розсадження гостей, а й чудовими компліментами запрошеним.

Оксамит

Взимку на зміну звичним для теплої пори року шовку та мереживу приходить благородний оксамит. Деякі молодята відмовляються від цієї тканини, вважаючи, що вона зробить декор весілля надто «важким». Проте, якщо використовувати оксамит як акцент, він лише задасть загальний тон та настрій. Можна використати оксамитові деталі в запрошеннях та в якості тканини для метеликів нареченого та його друзів. Гарною ідеєю, яка ще й підкреслить образ нареченої, стане оксамитовий пояс на її весільній сукні. Крім того, столові прибори кожного гостя можна прикрасити оксамитовою стрічкою. А щоб декор весілля не здавався дуже важким, всі інші його елементи мають бути легкими, майже повітряними – пастельна кольорова гамма, ніжні квіти.

Блискітки

Зима – це чудовий час, щоб використовувати блискітки в декорі весілля, адже у дні, коли сонячне проміння виблискує на снігу, блискучі елементи матимуть прекрасний вигляд і у приміщенні. Почати можна вже із запрошень, насипавши трохи грайливих блискіток у конверт. На самому весіллі неодмінно має бути блискуче конфеті. Довершити прекрасний образ зимової нареченої можна за допомогою витонченого блискучого взуття. Крім того, задекорувати оздобленою блискітками стрічкою варто і букет прекрасної нареченої. Неперевершений вигляд у сукнях з блискучих тканин матимуть і її подружки. Справжньою родзинкою весільної церемонії стане торт, оздоблений спеціальним кондитерським гліттером. В якості фінальної крапки святкування можна влаштувати ефектну доріжку з бенгальських вогнів.

Бавовна

Пухнасті і неймовірно легкі, майже повітряні, суцвіття бавовни неодмінно прикрасять будь-яке святкування. Вони внесуть трохи ніжності та по-справжньому снігового настрою в декор весілля. Суцвіття бавовни зможуть пом’якшити такі традиційні для зимового оформлення церемонії матеріали, як мішковина, дрова та сухоцвіти. До того ж, бавовна стане чудовим доповненням букета нареченої. Зазначимо, що букет з бавовни і сухоцвітів прослужить не один день, а буде радувати свою власницю і після весілля. Оздобити бавовною можна також столи для гостей та весільну арку – гарна ідея для весіль у стилі еко, які будуть особливо актуальними у наступному весільному сезоні. До речі, до бавовни пасують не тільки грубі матеріали, а й ніжне мереживо, шовк та атлас. Тільки варто обирати суцвіття, які добре розкрились, інакше замість ніжної бавовни отримаєте грубі коричневі коробочки.

0 Комментариев
Система Orphus

Залишити коментар

*

Scroll Up