Де в Києві замовити свіжі букети з доставкою додому?

news

Квіти! Без них неможливо уявити жодне свято. Чому? Квіти в подарунок – це прояв поваги та турботи. Їх вигляд та запах приносить естетичне задоволення та піднімає настрій впродовж багатьох днів. Але чи завжди квіти доречні? Звісно! Більше того, квітковим композиціям радіють не тільки жінки чи дівчата, а й чоловіки. Головне – грамотно підібрати букет.

На що звернути увагу, обираючи квіти в подарунок?

  1. Тип композиції. Асортимент квіткових композицій, насправді, вражає. Це може бути як традиційний квітковий букет, так і квіти в коробці, поєднані з солодощами. Не менш привабливо та оригінально виглядатимуть композиції в корзинці чи авторські букети. Ну а квіти на день народження можна доповнити яскравими кульками та міні-презентами.
  2. Колір квітів. Кожна квітка має свій відтінок, який привертає увагу, пасує чи, навпаки, не пасує винуватцю свята. Так, приміром, букети світлих, пастельних тонів прийнято дарувати молодим дівчатам. У свою чергу, насичені, яскраві композиції найкраще підійдуть жінкам середнього віку та старшим дамам. Що стосується чоловіків, то тут варто надавати перевагу великим бутонам стриманих відтінків, які вирізняються витягнутою формою та простотою оформлення.
  3. Розмір букета. Скільки б квітів не дарували жінкам, їх все одно буде мало. Саме тому великий букет з кольоровими гортензіями, герберами, соняшниками, півоніями, трояндами, доповнений різнотрав’ям – ідеальне рішення тоді, коли потрібно здивувати «прекрасну стать». А от у випадку з діловими подіями краще обмежитися мінімалістичними квітковими композиціями з орхідей, півоній, гладіолусів чи хризантем.

Де знайти свіжі букети в столиці?

Купуючи букет, всі ми хочемо, аби він тішив винуватця свята ще на протязі тривалого часу. Чи завжди вдається досягнути такої цілі? Не зовсім! Далеко не всі композиції, маючи гарний зовнішній вигляд, здатні простояти хоча б кілька днів. Як не натрапити на такі букети? Варто користуватися послугами лише перевірених магазинів. Ну а прикладом такої компанії в столиці являється Studio Flores.

Як зберегти вигляд квітів надовго?

З цією метою дотримуйтеся кількох наступних правил:

  • обрізайте кінчики квітів під кутом;
  • ставте букет в широку вазу з холодною водою;
  • видаляйте зайве листя;
  • регулярно змінюйте воду;
  • не розміщуйте різні букети в одній вазі;
  • час від часу обприскуйте букет водою;
  • додавайте у воду спеціальні дезінфікуючі засоби для квітів.

А ще, не забувайте купувати квіти без будь-якого приводу – такий подарунок потішить вдвічі більше.

0 Комментариев