Де купити продукти в Луцьку вночі?

news

У вас коли-небудь було таке, що вночі раптом хочеться їсти? У такому випадку ви ідете на свою кухню. Однак, іноді трапляється таке, що там немає нічого або ж не вистачає хліба, кави і т. і. Якщо ваш голод чи спрага не дуже сильні, то ви підете спати. Для тих же, хто надумав здійснювати шопінг вночі, інформаційний портал «Волинь.info» дізнався, де у Луцьку можна вночі зробити закупки.

Супермаркети

Навряд чи вночі доведеться купувати багато продуктів чи інших товарів, але  може трапитися, що завгодно. У такому випадку до ваших послух цілодобові супермаркети. Це, зокрема, «Наш край» (розташований за адресою вул. Ковельська, 40)  та «Сільпо» (вул. Кравчувка, 23). Також до послуг покупців гуртівня продуктів «Пакко» (вул. Ковельська, 68 А).  .

Магазини

Окрім супермаркетів, є і цілодобові магазини. Пропонуємо адреси та їх назви.

Магазин «Смакота» – вул. вул. Дубнівська, 36 в, вул. Ветеранів, 2 б, вул. Львівська, 63 д, пр-т Президента Грушевського, 22 в.

Магазин «Експрес» – бульв. Дружби Народів, 2 а.

Магазин «Юрій» – вул. Конякіна, 14.

Магазин «Дует» – вул. Володимирська, 18.

Магазин продовольчих товарів – вул. Захарова, 9 в.

Магазин «Східний» –  вул. Дубнівська, 36 а.

Магазин «Марічка» –  вул. Грабовського, 7 в.

Магазин «Домашній» –  пр-т Відродження, 51 б.

Магазин «Гроно-маркет» –  пр-т Молоді, 21 а.

Продуктовий магазин «Десятка» – вул. Гулака-Артемовського, 15 б.

Тут теж розташування нерівномірне. Найбільша кількість нічних магазинів, на 33 кварталі або ж поблизу нього. Також магазини на пр-ті Президента Грушевського та на вул. Гулака-Артемовського розміщені недалеко один від одного.

Торгівельні павільйони

Придбати продукти ви також зможете у торгівельних павільйонах, більшість із яких розташовані на зупинках громадського транспорту.

Торгівельний павільйон «Сова» – пр-т Соборності, 11-а.

Торгівельний павільйон № 345 – пр-т Соборності, 8 б.

Торгівельний павільйон «Бруклін» на зупинці громадського транспорту – пр-т Президента Грушевського, 1 а.

Торгівельний павільйон «Розмарин» на зупинці громадського транспорту –  вул. Гордіюк, 10 а.

Торгівельний павільйон «Дует» на зупинці громадського транспорту – пр-т Соборності 37 г.

Торгівельні павільйони – вул. Ковельська, 88 а, 157 б; вул. Конякіна, 29-31; вул. Кравчука, 8 а, 10 а.

Торгівельні павільйон на зупинці автотранспорту – вул. Рівненська, 2, 15 а; вул. Конякіна, 28, 37 б;  пр-т Соборності, 21 б, 32 е; пр-т Відродження, 13 а; вул. Станіславського 54 а.

Також зробити покупки після 23.00 ви можете в торговельному закладі «Славутич» (вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 4 а), гастрономі «Вишківський» (вул. Героїв УПА, 8) та торгово-розважальному центрі з автостоянками (вул. Сухомлинського 1).

Знову ж таки, розташування торгівельних павільйонів, які працюють цілодобово нерівномірне – найбільша кількість на 33-у та 40-у кварталах. Отож, місць, де можна зробити покупку вночі вистачає. Проте відразу зауважимо, що не для всіх жителів міста це є зручно: таксі – це транспорт, який не всім по кишені, а нічних маршрутних таксі у нашому місті поки немає.

 

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

0 Комментариев