Чудо-Нива: якісні крупи, олія, борошно оптом за низькими цінами

news

Намагаєтесь знайти надійного постачальника продуктів харчування? Такий постачальник просто необхідний як для закладів роздрібної торгівлі, так і для закладів громадського харчування. Чудо-Нива – компанія, яка пропонує широкий асортимент бакалії оптом, а також промтовари та комбікорми для птиці. Купити товари у компанії можна як на оптових базах, які розташовані у м. Новоград-Волинський, Рівне та Луцьк, так і замовивши за телефоном. Можна забрати товар самостійно або ж скористатися доставкою, адже компанія пропонує доставку бакалії, промтоварів та кормів власними вантажними автомобілями. У асортименті Чудо-Ниви є продукція власного фасування, а також товари від інших виробників. Купуючи олію, макаронні вироби, крупи, борошно оптом, Ви отримуєте надійного постачальника, який пропонує якісні товари за оптовими цінами.

Крупи

Каші, приготовані з круп, є одним з найпоширеніших страв у сучасних українців. Каші поживні, смачні та дуже корисні для здоров’я. Але потрібно знати, як обрати якісну крупу, щоб страва вийшла смачною.

При купівлі крупи потрібно в першу чергу перевірити цілісність упаковки. Також варто звернути увагу на дату фасування. Уважно подивіться на те, як виглядає сама крупа – крупинки мають бути однакового кольору та розміру, не повинно бути жодних сторонніх домішок та грудочок.

Окрім макаронів, олії, борошна оптом, у компанії Чудо-Нива є широкий асортимент круп власного фасування. Всі вони – високої якості. Зокрема, до асортименту входить гречана, рисова, пшенична, вівсяна, кукурудзяна, ячна та інші крупи, а також льон та горох.

Олія

Щороку в Україні зростає кількість виробленої соняшникової олії. Це пов’язано зі стабільним попитом на цю продукцію як в Україні, так і у всьому світі. Як же обрати якісний продукт? Обираючи соняшникову олію, в першу чергу варто врахувати, для яких цілей її буде використано. Адже на ринку можна купити олію нерафіновану та рафіновану, пресовану та дезодоровану, холодного та І віджиму. Тож як зробити правильний вибір?

Нерафінована олія холодного віджиму найкраще підійде для заправки салатів та готових страв. Чому? У такій олії найкраще збережені біологічно активні речовини та вітаміни, адже цей продукт не проходив термічної обробки. Для смаження та тушкування найкраще обирати рафіновану соняшникову олію. Під час смаження з такої олії не буде виділятися шкідливих речовин. Також потрібно знати, як правильно зберігати олію. Бажано це робити при температурі від +5 до +20 градусів.

У асортименті компанії Чудо-Нива є рафінована та нерафінована соняшникова олія від таких торгових марок:

  • Почаївська рудня;
  • Оліяр;
  • Добра;
  • Масна;
  • ДарОлія;
  • Сонячне зернятко;
  • Волійка;
  • Краплинка

Борошно

Борошно – один з основних компонентів більшості страв, у тому числі випічки, десертів. Як обрати такий продукт? Потрібно розкрити упаковку та розтерти сухими руками борошно. Воно не повинно перетворитись на грудку. На смак воно повинно бути з солодкуватим присмаком, і ні в якому разі не гірким. Наявність грудочок та гіркоти свідчитиме про те, що продукт зберігали в неналежних умовах. Також у борошні не повинно бути домішок, воно повинне мати однорідну структуру.

Чудо-Нива пропонує якісне пшеничне борошно вищого ґатунку. У продажу є борошно, розфасоване по 1, 2, 3, 5 та 10 кг. При купівлі борошна оптом Ви завжди можете бути впевнені у високій якості продукту.

0 Комментариев