Чубаров хоче групу, яка б займалася поверненням Криму Україні

news

Повідомляє gazeta.ua

Народний депутат України, лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров пропонує створити контактну групу на високому рівні, яка б займалася деокупацією Криму. Про це він заявив сьогодні на засіданні уряду, повідомляє УНІАН.

“Ситуація, яка склалася у зв’язку зі знеструмленням тимчасово окупованої АР Крим жваво обговорюється, в тому числі, і політиками інших урядів, нашими партнерами”, – зазначив він.

Чубаров закликав Яценюка звернутися від імені уряду до міжнародних партнерів для того, щоб якомога швидше утворити контактну групу на високому рівні, яка б до переліку заходів протидії агресії Росії щодо України включала б і питання, пов’язані з деокупацією Криму.

“Я думаю, що або контактна група на високому рівні, або розширення Мінської групи було б в інтересах України”, – зауважив Чубаров.

Нагадаємо, що Кабмін ввів тимчасову заборону на переміщення вантажів до Криму. Раніше з пропозицією призупинити вантажне сполучення з Кримом, як автомобільного, так і залізничного транспорту, виступив президент України Петро Порошенко.

Також про повну блокаду Криму заявляли й ініціатори безстрокової акції блокування поставок українських товарів на Кримський півострів. Ця акція почалася 20 вересня цього року.

0 Комментариев