Чому важливе управління земельними ресурсами: обговорювали у Рожищенській громаді

news

Органи місцевого самоврядування мають значну потребу у роз’ясненні положень як земельного так і містобудівного законодавства в контексті змін, що вже набули чинності та, які «запрацюють» в липні цього року.

Про це повідомляє Волинський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”.

Волинський РО провів онлайн-консультацію для Рожищенської міської територіальної громади на тему «Управління земельними ресурсами в громаді». З посадовими особами громад працювали Катерина Степчук – експертка з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою» та Андрій Погорілий – радник з децентралізації та місцевого самоврядування Волинського РО Програми «U-LEAD з Європою».

«Рожищенська міська рада одна – з небагатьох громад, що намагається вберегти від тотальної передачы у приватну власність земель та шукає для цього усі можливі інструменти. Важливо звернути увагу на те, що на території цієї громади запущений процес оформлення піщаного кар’єру та отримання усіх необхідних дозвільних  документів. Цей кейс у майбутньому  може стати зразковим для поширення такого досвіду серед інших ТГ» – зауважила Катерина Степчук, експертка з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою».

Під час заходу посадові особи громади отримали відповіді на практичні питання застосування земельного законодавства та проаналізували виклики, що постали перед громадою в сфері управління земельними ресурсами.

Нагадаємо, Рожищенська міська територіальна громада сформована відповідно до розпорядження КМУ №708-р від 12 червня 2020 року до її складу увійшло 15 місцевих рад.

0 Комментариев