Чому у Луцьку ніяк не нададуть житло бездомній матері з дітьми? ВІДЕО

news

У нелюдських умовах проживає родина лучанки Оксани Владичко: з чотирма дітьми жінка мешкає у приміщенні площею 11 метрів квадратних без жодних зручностей вже впродовж десяти років.

Чи змінилася доля багатодітної матері, про поневіряння якої вже неодноразово повідомляли ЗМІ, йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Оксана Владичко мешкає у приміщенні площею 11 метрів квадратних без зручностей із чотирма малолітніми дітьми. Її колишній чоловік зловживає алкоголем, а рідна матір вигнала її з хати, тому що завела нову сім’ю. Оскільки виїжджати багатодітній матері було нікуди, вона оселилася у тимчасівці, за стіною якої її вітчим тримає свиней.

Як розповіла Оксана Владичко, торік матір відключила газ та електроенергію, тож жінка мешкає разом з дітьми без комунальних зручностей.

Зводити кінці з кінцями багатодітній матері заважає ще й те, що працює вона на Луцькому підприємстві електротранспорту, де постійно затримують заробітну плату. З працівниками не розрахувалися ще за липень. Жінка розповідає, що два тижні тому під час зборів директор підприємства говорив, що після 22 жовтня надійде субвенція і він намагатиметься погасити заборгованість із виплати зарплати за липень та серпень.

Зі своєю проблемою жінка, вже зверталась в усі інстанції. Черга на соціальне житло, здається, не рухається. У міській раді, де продовжують давати обіцянки, їй запропонували самій віднайти у Луцьку вільне соціальне житло, з чим, на подив чиновників, вона впоралась. Проте навіть тут зіштовхнулася з несправедливістю з боку місцевої влади. Оксана Владичко розповіла, що як тільки повідомляє про те, що з’явилася вільна квартира, як туди одразу хтось вселяється, а під час сесії міської ради заступник міського голови Лариса Соколовська сказала, що не бачила більш цинічної та зухвалої людини, ніж Оксана Владичко.

0 Комментариев