Члену Луцького міськвиконкому одягнули електронний браслет

news

Суд звільнив з-під варти керівника ГФ «Варта порядку», члена міськвиконкому Олександра Тиводара прямо в залі суду на особисте зобов’язання.  

Про це стало відомо сьогодні, 10 серпня, під час судового засідання у Луцькому міськрайонному суді.

Судове засідання тривало півдня та завершилось приблизно о 21.30. Розглядав справу суддя Ярослав Артиш.

Члена міськвиконкому, керівника ГФ «Варта порядку» звинуватили у дворазовому придбанні спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації у Словаччині, зокрема, годинника-відеокамери та засобу, замаскованого під ручку і перевезення їх контрабандою через кордон України, організація побиття голови Волинського осередку партії «Національний Корпус» Андрія Дяченка, зберіганні боєприпасів, стеженні за різними особами та збір конфіденційної інформації.

До зали суду Олександра Тиводара доставили у супроводі лікарів швидкої медичної допомоги та співробітників СБУ.

Прокурор вимагав залишити підозрюваного на два місяці під вартою. Адвокат Тиводара Вадим Матвіїв наполягав на звільненні свого підзахисного, врахувавши його стан здоров’я та заслуги.

Зауважимо, що присутні медики у залі суду зафіксували підвищення тиску в Олександра Тиводара до 200 на 120.

Після розгляду справи суд вирішив звільнити Тиводара на особисте зобов’язання. Тиводар не має права упродовж двох місяців покидати місто Луцьк, носитиме електронний браслет та буде зобов’язаний прибувати на всі допити до слідчого прокурора, а також не спілкуватися із свідками кримінального провадження.

Ухвалу можуть оскаржити упродовж 5 днів в апеляційному суді.

0 Комментариев