Чистка обличчя з желатином. Чому желатин?

news

Чистка обличчя з желатином має багато плюсів, які недоступні іншим домашнім процедурам.

• Желатин завдяки своїй структурі ефективно і глибоко очищає пори, позбавляє від чорних цяток, прищиків і запалених вугрів.

• Хімічний склад продукту дозволяє робити шкіру м’якою і бархатистою, а також видаляти зайвий жир з поверхні, завдяки чому вона набуває матовості.

• В оригіналі маска складається лише з води і желатину, однак її можна урізноманітнити, замінюючи воду молоком, кисляком, відваром трав, овочевим або фруктовим соком. Як добавки можна використовувати пшеничне борошно, глину, фруктове пюре, яйце, пластівці та інші продукти, які доглядають за шкірою.

• За рахунок стягуючого ефекту желатин прибирає дрібні мімічні зморшки.

• Через м’яку легку текстуру суміші чистка підходить навіть людям з ранками від вугрів та іншими ушкодженнями шкіри.

Маска для чищення пор робиться просто. Потрібно лише змішати желатин з водою в співвідношенні 1:5, дати набрякнути, а потім розтопити на водяній бані, не доводячи до кипіння. Щоб суміш для чищення вийшла, виконуйте чотири рекомендації:

• Не заливайте желатин гарячою водою, інакше він згорнеться грудкою і втратить свої властивості. Рідина повинна бути кімнатної температури.

• На водяній бані стежте, щоб суміш не закипіла, інакше желатин втратить властивості.

• Ретельно перемішуйте масу, щоб уникнути утворення грудочок.

• Добавки (мед, порошки і пюре) вводите після того, як желатин побував на водяній бані.

Чистка обличчя з желатином. Як проводити процедуру?

Чистка обличчя з желатином, як і будь-яка інша косметична процедура, починається з ретельної підготовки шкіри. Її потрібно очистити від залишків макіяжу і пилу з повітря, застосувавши молочко або пінку відповідно до свого типу шкіри. Потім 5-10 хвилин обличчя потрібно тримати над паровою ванночкою з ефірними маслами або травами, щоб пори відкрилися, а шкіра заспокоїлася. По закінченню обличчя протирають м’яким рушником.

Потім потрібно діяти швидко. Теплу желатинову суміш наносять на шкіру в декілька тонких шарів, даючи кожному трохи підсохнути. Шарів повинно бути багато, щоб маска була щільною. Готову суміш тримають, поки вона не висохне повністю, при цьому розмовляти, сміятися і взагалі робити якісь мімічні рухи м’язами не можна.

Висохлу маску акуратно знімають по напрямку від країв до центру. Залишки можна змити теплою водою.

Після чищення обличчя протирають лосьйоном і наносять відповідний крем.

Вся процедура займає не більше півгодини (з урахуванням часу на приготування і змивку), а роблять її приблизно раз на тиждень. Постійна практика такого очищення шкіри – найкращий спосіб побороти вугровий висип і перші мімічні зморшки.

Чистка обличчя з желатином. Кожному – своє

Для кожного типу шкіри склад желатинової маски варіюється. Жирна, схильна до запалень шкіра добре реагує на заміну води відваром календули, шавлією або ромашкою. До складу можна додати пшеничне борошно, активоване вугілля або ж пюре з огірка, яблука, картоплі, сік алое, капусти або томата. Суха шкіра, навпаки, потребує інтенсивного зволоження, тому позитивно оцінить яєчний гліцерин, молоко, огірковий або смородиновий сік. В’янучії шкірі сподобається пюре з абрикосів, персиків, банана, сирої картоплі, меду і йогурта.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев