Чим лучани замінюють “снікерси” та інші імпортні товари. ФОТО

news

Через подорожчання імпортних товарів і бойкот російських українці переходять на українські продукти, одяг, косметику і побутову хімію.

Про це розповіли під час опитування: “Якими вітчизняними товарами ви замінили імпортні?” кореспонденту Gazeta.ua, повідомляє Волинська правда.

Ксенія Марусевич із Луцька перейшла на українські сири, йогурти, хлібці.

“Я раніше часто купувала на ринку польські йогурти і сири, – говорить Ксенія. – Син любить батончик “Снікерс”, але вже понад рік його не купуємо. Бойкотуємо російське. Замінили на українські цукерки “Кенді нат”. Купуємо українські торти. Замість італійських макаронів ми вже два роки купуємо українські з твердих сортів пшениці. Наші коштують 18 гривень, а італійські на базарі від 30. Купуємо тільки українські овочі і фрукти”.

Львів`янка Галина Мірановська перейшла на українську косметику.

“Відкрила для себе лак “Маг”, який виготовляють у Нововолинську, – розказує Галина. – Купляю колготки харківської компанії “Анабель Арто”. Беру вже понад рік шкарпетки “Дюна”, хоча до того три роки купувала польські “Конте”. Тепер вони удвічі дорожчі за вітчизняні. На подарунок мамі купила набір каструль “Біол”, які виготовляють в Мелітополі. Їй сподобалися. Собі купила таку ж сковорідку з антипригарним покриттям”.

“Весною вперше купила українське взуття – демісезонні замшеві черевики, – каже Олена Долинська із Рівного. – Носяться ідеально. Коли ішла на весілля до сестри, стояв вибір – купити сукню з Китаю за 600 гривень чи пошиту у Львові за 790. Вибрала останню. Треба підтримувати свого виробника. Для дитячого одягу купую наш безфосфатний порошок “Карапуз”.

Киянка Тетяна Пашківська віддає перевагу українським памперсам і дитячим сумішам.

“Поступово переходжу на вітчизняну косметику, – говорить Тетяна. – Беру рідке мило і гель для душу “Фреш джус”, памперси “Піпі”, які виготовляють в Україні. Сина від 8 місяців одягаємо в одяг “Бембі”. Після стірки не сідає, тішать дизайном. Німецьку дитячу кашу “Гумана” спочатку замінили на російську “Нестле”, а потім перейшли на “Малишку”, яку виготовляють на Полтавщині”.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев