Чи важко доглядати за автомобілем, що захищений поліуретановою плівкою?*

news

Сьогодні все більше волинян захищають свій автомобіль від дрібних подряпин та пошкоджень антигравійною поліуретановою плівкою. А дехто за допомогою плівки навіть змінює колір, фактуру і зовнішній вигляд чотириколісного транспорту… А є й такі, хто не наважується це зробити, бо переживає, що таке покриття потребує спеціального догляду з використанням певних засобів для миття та полірування… Насправді, не потрібно докладати великих зусиль при догляді за покриттям поліуретановими плівками. У цьому переконують спеціалісти та представники компанії Aves Auto (офіційного дистребютора поліуританових плівок в Україні), які вже багато років займаються установками антигравійних, тонувальних і декоративних плівок на будь-які марки автомобілів. 

Фахівці розповідають, що термін служби поліуретанових плівок дорівнює терміну служби автомобіля. Це можливо завдяки тому, що плівка міцна,  пропускає ультрафіолет і не схильна до його руйнівної дії. Завдяки цьому колір лако-фарбового покритття під захисною плівкою буде таким, як і на незахищеній поверхні. Протягом багатьох років експлуатації, плівка виглядатиме незмінно. Вона не жовтіє, не розтріскується, не відклеюється… Надійно захищає автомобільне покриття надовго. Така плівка має властивості самовідновлення: дрібні подряпини зникають після теплового впливу сонця, гарячої води або будівельного фена. Коли ж виникає необхідність її видалення, – це робиться швидко й не лишається жодних слідів: кузов не пошкоджується та не залишається на ньому залишків клею (детальніше про поліуретанову плівку – на сайті www.avesauto.ua, або за тел.095-886-30-88, 068-245-58-18).

Спеціалісти, на підтвердження своїх слів, можуть продемонструвати автомобіль компанії, що був захищений антигравійною плівкою в 2015 році.

Значною перевагою такого захисного покриття є те, що воно «не вибагливе» в експлуатації, тобто доглядати за ним досить просто. Експерти повідомляють, що авто, захищене поліуретановою плівкою, можна мити звичним для вас способом: в домашніх умовах, або ж в автоматичних мийках, але не раніше ніж через 7 днів (а в холодні пори року – через 14 днів) після поклейки (за цей час клейовий шар краще зчепився з поверхнею лакофарбового покриття).

Вирішивши їхати на автомийку, можете обрати будь-яку: тунельну чи портальну. Кілька років тому була проблема, що на мийці захисна плівка могла відклеюватися по краях. Розробники плівок взяли це до уваги, доопрацювали лекала для «порізки» поліуретанової плівки й тепер є змога клеїти її з підворотом. Це забезпечило надійність такого покриття й здатність витримувати високий тиск води. Однак, варто ОБОВ’ЯЗКОВО попереджати працівників автомийки, що кузов захищений поліуретановою плівкою. Експерти Aves Auto кажуть, що у їхній практиці був випадок, коли працівник мийки антигравійну плівку прийняв за транспортувальну й намагався зірвати її. Також трапляється, що тонкий струмінь води подають під високим тиском й з близької відстані, а це може розрізати  та пошкодити плівку.

Під час поїздок за місто, трапляється, що на передній бампер і капот наліпає мошка. Спеціалісти радять, приїхавши у пункт призначення, відразу ж помити автівку. Так само рекомендують, не гаючи часу, усувати інші забруднення, такі як пташиний послід, адже з часом слідів від них буде важче позбутися.

Фахівці наголошують, що регулярне миття, а також своєчасне видалення забруднень забезпечать чистоту й естетично привабливий вигляд плівки.

Дозволяються полірувати кузов неабразивними поліролями. Це можна робити в середньому 4-5 разів на рік.

А для того, щоб підтримувати блиск покриття, експерти рекомендують періодично обробляти його недорогим синтетичним воском.

Дрібні пошкодження легко видаляються з плівки за допомогою серветки з мікрофіброю. Тут головне не перестаратися й не терти надто сильно й інтенсивно, бо ділянка може потьмяніти.

Якщо ж власник авто виявив на плівці дрібні подряпини, то прибрати їх можна завдяки воску, який здатен заповнити нерівності чи відкриті пори. Крім того, допомогти зможе й фен. Для цього потрібно виставити температуру 350°С – 400°С і направити на пошкоджену ділянку на відстані 15-20 см.  Звісно, все робити варто дуже обережно, щоб не пошкодити плівку та фарбу.

Ваша автівка буде якісно захищена та зовнішньо приваблива завдяки поліуретановим плівкам. І відкиньте будь-які сумніви. Доглядати за таким покриттям дуже просто!

Більше інформації на сайті www.avesauto.ua, у соцмережах Facebook та Instagram.

На будь-які Ваші запитання дадуть вичерпні відповіді за тел.095-886-30-88, 068-245-58-18 (Viber) та e-mail: autoglamour1@gmail.com. 

0 Комментариев