Через Ягодин намагалися незаконно провезти автомобілі на суму понад 200 тисяч гривень

news

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби попередили незаконне ввезення автомобілів на суму понад 200 тисяч гривень.

При переміщенні транспортних засобів в режимі експорт, на митному посту «Ягодин», працівниками Волинської митниці Держмитслужби, виявлено чотири випадки подання документів що містять неправдиві данні щодо цін та експортерів товару. Про виявлення автоконтрабанди повідомили у пресслужбі Волинської митниці
З метою перевірки законності ввезення транспортних засобів на митну територію України, було отримано інформацію від митних органів іноземних держав, щодо фактичних експортерів та цін на дані автомобілі.
Таким чином, громадяни України, при ввезенні на митну територію України автомобілів, вчинили дії з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням, як підстави для переміщення товарів документів одержаних незаконним шляхом та таких, що містять неправдиві відомості щодо відправника та фактурної вартості даного товару необхідної для визначення його митної вартості на суму понад 200 тисяч гривень.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ч.1 ст.483 Митного кодексу України і передбачають накладання штрафу в розмірі 100% суми несплачених платежів.
0 Комментариев