Через снігопад проїзд автошляхами Волині ускладнений

news

Нині в Україні господарює справжня зима – з морозом та снігом. На Волині він сипле безперестанку вже другу добу. В окремих районах області товщина снігового покриву до 20 см. На сьогодні, 17 грудня 2018 року, та першу половину завтрашнього дня синоптики прогнозують таку ж сніжну погоду. Середня температура по області сьогодні вдень від 0 до 30 морозу, вітер південно- східний, 7-12 м/с.

Враховуючи складні погодні умови, проїзд автошляхами області місцями ускладнений. Підрядними дорожніми підприємствами ДП “Волниський облавтодор” та  ПрАТ “Ковельське шляхово-будівельне управління № 63” проводяться роботи по забезпеченню належного проїзду дорогами державного значення Волинської області. Вночі 17 грудня 2018 року на державних дорогах працювало 79 механізмів та стільки ж працівників. Для ліквідації зимової слизькості використано 1372 л бензину, 4619 л дизпалива, 1065 т піщано-соляної суміші, 28 т солі. Роботи по очищенню доріг від снігу продовжуються.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає під час складних погодних умов не сідати за кермо без нагальної потреби. Всіх, хто перебуває в дорозі, просимо бути максимально уважними та обережними, дотримуватись Правил дорожнього руху.

Перечекати негоду можна в місцях відстою транспортних засобів у разі ускладнення погодних умов, пов’язаних з сильними опадами у вигляді снігу, що можуть спричинити перемети та затори, перелік яких затверджено Службою автомобільних доріг у Волинській області спільно з Управлінням ДСНС у Волинській області.

У разі виникнення ускладнень проїзду чи інших надзвичайних ситуацій на автошляхах державного значення Волині телефонуйте до чергового оператора Служби автомобільних доріг у Волинській області: (0332) 78 54 69.

З питань щодо проїзду автомобільними дорогами місцевого значення звертайтесь у Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації за номером (0332) 72 93 82.

Повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Волинській області

0 Комментариев