Через міськраду на одній із вулиць Луцька діти граються у смітті

news

На одній із вулиць Луцька ніяк не можуть перенести смітник від дитячого майданчика. Батьки дітей звертались уже неодноразово до відповідальних осіб, однак проблема і досі не вирішена.

На вул. Чорновола біля будинків 4 та 6 розташований смітник поруч із дитячим майданчиком. Відповідно до «Державних та санітарних норм та правил утримання території населених місць», затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 року N145, таке розташування є незаконним.

Одна із мам, мешканка із цього двору Ольга Сидорук, розповіла, що і вона, і сусіди неодноразово порушували це питання:

«Ми звертались і в міську раду, і в МЖК. Просили через різні сайти типу «Відкрите місто». До політичних та громадських організацій звертались. А він і нині там. На сайті «Відкрите місто» було повідомлення, що все зроблять до кінця четвертого кварталу 2015 року. А в особистій розмові Осіюк Микола Петрович (прим. – заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури та санітарного нагляду) запевнив, що все буде зроблено до кінця 2015 року! У МЖК ми дзвонили, там сказали, що чекають від міськради проекту та коштів!»

смітник

Пані Ольга надає копії документів, де жильці колективно робили запити стосовно цієї проблеми. Як зазначили жильці у запиті, відстань від смітника до дитячого майданчика – 1 м, тут постійно безпритульні собаки та коти шукають їжу серед сміття. Тварини розносять кістки та інші рештки по території дитячого майданчика. Діти граються у цьому бруді.

федишин до кубіцького

На запит до директора Департаменту житлово-комунального господарства м. Луцьк Івана Євгеновича Кубіцького, датований 30 червня 2015 року, мешканці отримали відповідь, що проведено обстеження представниками відділу інженерно-транспортної інфраструктури та санітарного нагляду департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради.

За результатами проведеного обстеження зобов’язано Товариство МЖК організувати проведення зборів з мешканцями вказаних житлових будинків з метою проведення обговорень та визначення самого місця розташування контейнерів для збору побутових відходів.

За результатами наданих пропозицій департаментом ЖКГ буде ініційовано проведення робіт з влаштування самого майданчика у відповідності до узгодженого місця розташування майданчика із самими мешканцями та спеціально уповноваженими органами.

сидорук до кубіцького

Зустріч із мешканцями тоді відбулась – тоді вирішили, де встановлюватимуть новий смітник. Зі слів пані Ольги, жителям пообіцяли, що встановлять до кінця четвертого кварталу 2015 року:

«Це була відповідь на сайті «Відкритого міста» на друге моє звернення до них», – зазначила мешканка.

Ми теж надіслали до Кубіцького запит. Отримали відповідь, що в липні 2015 року представники відділу інженерно-транспортної інфраструктури та санітарного нагляду департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради провели обстеження цієї території. За результатами проведеного обстеження Товариство МЖК як надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів зобов’язали організувати та провести збори з мешканцями вказаних житлових будинків з метою проведення обговорень для визначення самого місця розташування контейнерів для збору побутових відходів. У відповідності до отриманих пропозицій, департаментом ЖКГ замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення робіт з влаштування самого майданчика у відповідності до узгодженого місця розташування із самими мешканцями та спеціально уповноваженими органами. Виконання робіт передбачено на 2016 рік.

запит редакції

0 Комментариев