Через дитячі пустощі на Любомльщині горіли сіно й кімната школи-інтернату

news

З початку року на території Любомльського району Волинської області виникло дві пожежі. Основними причинами загорянь стали дитячі пустощі з вогнем, – інформує “Район. Любомль”.

 

 

“Як повідомив головний інспектор Любомльського РВ УДСНС у Волинській області, капітан служби цивільного захисту Микола Лябук, 4 січня надвечір у селі Бережці горіла господарська споруда. Через дитячу необережність вогонь забрав 4 тонни сіна, ніхто не постраждав.

«6 січня, близько 17 години, у спальному корпусі Головненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату зайнялася кімната на третьому поверсі. Полум’я охопило двері й перекинулося на стіни. На щастя, відразу спрацювала пожежна сигналізація і члени добровільної пожежної дружини за допомогою вогнегасників ліквідували займання. Причиною пожежі стали дитячі пустощі з вогнем.

Звертаюся до вихователів і батьків із проханням – постійно нагадуйте дітям про небезпеку пустощів з вогнем. Не забувайте контролювати їхнє дозвілля», – додав Микола Лябук”, – йдеться у повідомленні.

0 Комментариев