Британці створили костюм для тих, хто обожнює постійно спати. ФОТО

news

У цю неділю, 27 березня, жителі багатьох країн переведуть свої годинники на годину вперед. А з урахуванням того, що прокидатися на роботу тепер доведеться на годину раніше, любителі поспати будуть шукати будь-яке місце, щоб подрімати. Британці придумали, як вирішити це завдання.

Jurys Inn Hotel Group у співпраці з дизайнером Венді Бенстід, яка шиє костюми для зірок, створили перший в історії костюм-пухову ковдру THE SUVET. В ньому можна спати де завгодно. Про це пише gazeta.ua.

Думка про те, що годину сну буде втрачено лякає багатьох британців. Так, більше половини (56%) зазначили, що їм важко щодня прокидатися, 42% опитуваних мають труднощі зі сном, 40% складно змусити себе вилізти з-під ковдри, а 31% людей відчувають страх перед робочим днем. Саме остання причина займає лідируюче місце в списку причин, з яких люди воліють залишатися в ліжку.

Більш того, 54% американців натискають кнопку повтору на будильнику щоранку і майже третина (28%) стверджує, що в ліжку відчувають себе настільки комфортно, що ранковий підйом стає для них подвигом.

Поки що костюм був створений в одиничному екземплярі, але якщо він викличе інтерес у суспільства, компанія розгляне можливість випуску його обмеженим тиражем.

0 Комментариев