Бориса Нємцова “замовили” чеченці?

news

Офіційний представник Слідчого комітету РФ Володимир Маркін повідомив про те, що замовником і організатором вбивства Нємцова є боєць чеченського батальйону “Північ” Руслан Мухутдінов.

Про це повідомляє Кореспондент.net.

“Стосовно Руслана Мухутдінова, який є замовником і організатором скоєних злочинів і який знаходиться з листопада 2015 року в міжнародному розшуку, а також інших невстановлених осіб планується виділення кримінальної справи в окреме провадження і його подальше розслідування”, – зазначено в повідомленні.

Мухутдінов, який також відомий в пресі за прізвиськом Русик, оголошений у міжнародний розшук, нагадав Маркін.

Маркін також нагадав, що 29 грудня слідчі пред’являть звинувачення в остаточній редакції Зауру Дадаєву, Анзору і Шадіду Губашевим, Темірлану Ескерханову і Хамзату Бахаєву. Всі вони підозрюються у скоєнні вбивства в складі організованої групи і у незаконному придбанні, носінні, перевезенні і зберіганні вогнепальної зброї.

За його словами, причетність фігурантів справи підтверджується, у тому числі, висновками більше 70 судових експертиз (ситуаційних, фонографічних, психологічних, молекулярно-генетичних і комплексних криміналістичних). До справи також додаються допити свідків, результати оглядів предметів і документів, протоколи оглядів записів з камер відеоспостереження.

Маркін також повідомив про те, що в січні 2016 року слідство планує завершити розслідування за основною кримінальною справою і пред’явити зібрані матеріали для ознайомлення потерпілим.

Російські слідчі не пов’язують вбивство Бориса Нємцова з його політичною чи громадською діяльністю.

Борис Нємцов був убитий увечері 27 лютого на Великому Москворецькому мосту в безпосередній близькості до Кремля. За підозрою в причетності до вбивства раніше були затримані, а потім і заарештовані п’ятеро осіб.

За даними слідства, імовірним убивцею Нємцова є Заур Дадаєв – колишній заступник командира чеченського батальйону МВС “Північ”. Раніше представники слідства заявляли, що він уже зізнався у скоєному злочині, однак правозахисникам Дадаєв сказав, що не вбивав опозиціонера.

0 Комментариев