Близько сотні волинських школярів взяли участь у туристсько-краєзнавчому крос-поході

news

26-27  листопада  2016  року обласний Центр туризму, спорту та екскурсій організував дводенні змагання для вихованців туристсько-спортивних гуртків серед своїх філій.

Про це інформує прес-служба ЦТСЄ.

Захід відбувся в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Холопичі Локачинського району. На урочистому відкритті змагань юних туристів привітали  начальник Локачинського районного відділу освіти Сергій Комар, заступник директора обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Катерина Павлюк, заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Холопичі Оксана Малевчук.

За першість серед філій змагались 22 команди з Камінь-Каширського, Любомльського, Локачинського, Горохівського, Турійського, Володимир-Волинського, Маневицького районів.

Туристсько-краєзнавчий крос-похід передбачав долання маршруту орієнтуючись по карті з певним набором туристських перешкод та краєзнавчих завдань на етапах. Перемоцями серед старшої групи стала команда Локачинського району (керівник Ващук О.А.), ІІ місце посіли школярі ЗОШ с. Раків Ліс Камінь-Каширського району (керівник Карпік С.М.) і ІІІ місце – теж за господарями змагань юними туристами Локачинського району. Серед молодшої вікової групи І місце посіла команда Любомльського району (керівник Оліщук Ю.М.), ІІ місце – команда Камінь-Каширського району (керівник Карпік С.М.), ІІІ місце – команда Любомльського району (керівник Оліщук Ю.М.).

Також в програмі заходу були змагання зі спортивного орієнтування, де спортсмени долали спринтерську дистанцію за вибором.

Переможці та призери в кожному виді були нагороджені дипломами обласного Центру туризму, спорту та екскурсій та кубками, а також отримали подарунки від голови Холопичівської сільської ради Василя Гутого.

Під час проведення змагань учасники мали змогу відвідати історико- архітектурну пам’ятку XVII ст. — комплекс Свято-Михайлівської церкви у с. Кисилин Локачинського району, яку називають козацькою. Отець Іван не тільки розповів про храм, але й провів коротку службу за померлих під час голодомору у 1931 – 1933 роках, а також усі учасники запалили свічки долучившись до акції «Запали свічку». Під час екскурсії діти також відвідали костел та приміщення однієї з старіших академій ордену Тринітаріїв та меморіальний комплекс «Голокосту».

unnamed unnamed (8) unnamed (7) unnamed (6) unnamed (5) unnamed (4) unnamed (3) unnamed (2) unnamed (1)

Автор статті: Наталя Хвесик