“Біопек” працюватиме далі – депутати не підтримали його закриття

news

Депутати Луцької міськради не змогли підтримати проєкт звернення щодо закриття заводу “Біопек” як основної причини смороду у місті. Про пише “ВолиньUA”.

Голосуванню за звернення передували тривалі дебати. Обранці громади висловлювали свої думки з даної проблеми та обурювалися смородом, який вчора знову накрив місто.

“Завод Біопек почав працювати ще з 2016 року. Власники заводу не хочуть витрачати кошти на очисну інфраструктуру. Їм байдуже на лучан і на мешканців прилеглих сіл. Виробникам біоетанолу заборонено працювати без певних фільтрів”, – заявив депутат Ігор Поліщук.

Читайте також: Луцька міськрада підтримала звернення щодо недопущення продажу землі сільгосппризначення

“Рішення потрібно підтримати. Але чи завод з виробництва біоетанолу – єдине джерело смороду? Невідомо. Бо сморід вчора у місті був неймовірний. Може нам варто поїхати у Київ та провести виїздну сесію Луцької міської ради біля будівлі уряду. Тоді на нас точно звернуть увагу”, – зазначив депутат від фракції ВО “Свобода” Микола Федік.

Депутат Борис Смаль зауважив, що сморід дивним чином співпадає у часі з початком роботи заводу з виробництва біоетанолу. Також він припустив, що Біопек зливає відходи тепер в інші райони. І рекомендував звернутися до виробників очисного обладнання з Європи, яке встановлене на підприємстві.

Але коли справа дійшла до голосування за проект зверення, воно набрало лише 21 голос. Секретар міської ради Григорій Пустовіт тричі ставив питання на голосування і тричі для позитивного рішення не вистачало достатньої кількості депутатів.

0 Комментариев