Біля “Глобусу” сільськогосподарськупродукцію не продаватимуть

news

На вулиці Єршова (поблизу ТЦ “Глобус”) заборонили продаж сільськогосподарської продукції. Відповідне рішення сьогодні ухвалили члени виконавчого комітету під час позачергового дистанційного засідання виконавчого комітету. Про це проінформували у Відділі інформаційної роботи міської ради.

Відтак, з метою забезпечення санітарного та епідемічного добробуту населення міста та враховуючи ситуацію, яка склалась 02.05.2020 на ярмарку сільськогосподарської продукції, на вул. Єршова (поблизу ТЦ «Глобус») під час карантину, члени виконавчого комітету Луцької міської ради внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 30.04.2020 № 225-1 «Про проведення ярмарків сільськогосподарської продукції на території міста Луцька». Адже саме там у суботу виникли проблеми з організацією торгівлі.

Як зазначив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, там де Асоціації фермерів взяла під контроль організацію торгівлі — там не виникало ніяких проблем.

“На вулиці Єршова ситуація вийшла з-під контролю. Там люди продавали банани, заморожену рибу, і аж ніяк не сільськогосподарську продукцію власного виробництва. Крім того, люди не дотримувалися вимог карантину. Даний ярмарок перетворився на ринок без правил. Так бути не має”, – наголосив Григорій Пустовіт.

Отож, з семи місць для продажу сільськогосподарської продукції, які були затвердженні рішенням виконавчого комітету від 30.04.2020, виключили локацію на вулиці Єршова (поблизу ТЦ «Глобус»).

0 Комментариев