Більшість луцьких депутатів проголосувала проти виділення коштів на мультиборди

news

Сесія Луцькради «провалила» голосування за виділення 3,7 млн грн на придбання інтерактивних дошок для шкіл протягом 2018 року, – повідомляє Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

Навіть попри обіцянки депутата Андрія Покровського дати сотні тисяч гривень з власної кишені, обранці громади відмовилися ділитися грошима з міського бюджету.

Про це стало відомо 25 квітня під час сесії Луцькради.

Ініціатор голосування, депутат Андрій Покровський зауважив, що інформаційні технології стрімко прогресують.

«Ми маєм зараз реформу, яка називається «Нова українська школа», вона має покращити рівень знань і мотивації школярів», – сказав Покровський. Українська освіта має конкурувати із закордонною, але для цього треба вживати заходів.

Він нагадав, що подарував «мультиборд» одній з луцьких шкіл, аби вивчити його необхідність. Сучасна дошка виправдала себе. Тому забезпечення шкіл прогресивними приладами та передовими технологіями є ключовим обов’язком та першочерговим завданням й луцьких депутатів. Діти, мовляв, мають іти в ногу з часом та навчатися з інтерактивними технологіями.

Покровський додав, що готовий 10% – 350-400 тис грн додати із власної кишені, аби тільки в школах з’явилося обладнання, яке покращує рівень освіти в школах та засвоєння матеріалу.

Депутат Олександр Кравченко натомість запропонував Покровському не зупинятися і самому купити «мультиборди» для кожної школи. Мовляв, один «мультиборд» на школу – все одно замало, бо не зрозуміло, як його мають ділити – чи «совати», чи «показувати, як мавпочку».

Натомість депутат Алла Надточій зауважила, що повністю згодна із Покровським – школи мають бути сучасними та мати рівні умови. Її колега Наталія Бунда розповіла, що у Львові «мультибордами» вже користуються кілька років, і це вже дало плоди – зацікавленість навчанням зросла на 70%, підвищилася й успішність учнів тощо.

Депутат Микола Яручик зауважив, що спілкувався із низкою директорів, які дуже схвально говорили про цю ініціативу.

Микола Федік додав, що треба шукати можливості, а не виправдання. Мовляв, можна пригадати й «музичну сесію».

«Не роздерибанили б тоді землі у Луцьку – купили би дошки для всіх шкіл, ще й на Ківерці б вистачило», – зауважив Федік.

Відтак, обранцям громади пропонували проголосувати за зміни та передбачити фінансування на 2018 рік з міського бюджету у розмірі 3, 705 млн грн.

Однак депутати «провалили» голосування – більшість не віддала своїх голосів за ініціативу.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев