Білі джинси літо 2020: в моді джинси з 60-х і рвані джинси

news

Білі джинси в 2020 році – це не тренд, вони повертаються в моду щороку, як тільки погода починає купати нас в сонячних променях.

Крім того, якщо життя вас чогось навчило, то ви точно не думаєте, що білі джинси візуально додають зайвої ваги, і вони виключно для худих дівчат.

Так само, як і чорний колір, білий відтінок має ефект схуднення, плюс він змушує вас виглядати на кілька сантиметрів вищою.

А якщо вас завжди зупиняє перед купівлею білих джинсів те, що вони занадто виділяють фігуру, то ви просто не знаєте, що щільний білий денім – це ідеальне рішення.

Білі джинси в 2020 році – це не тренд, вони повертаються в моду щороку, як тільки погода починає купати нас в сонячних променях.

Щоб ці штани з білого деніму грали на вашу користь, поєднуйте їх з модними в цьому році білими сорочками великого розміру.

Модні білі джинси 2020 літо – головні тренди

Читайте також: Трендові сукні відтінку куркуми – модний антидепресант

Рвані білі джинси

Рвані білі джинси – це бомба, хоча досі повно тих, хто ці дірки не розуміє. Штани, які так прагнуть зашити наші батьки, це якраз модний тренд 2020. Поєднуйте білі джинси літо 2020 жіночі з футболкою, довгим піджаком або коротким топом.

Білі джинси кльош

Попри те, що розкльошені джинси жіночі в моді вже кілька сезонів поспіль, не всім вистачає сміливості їх носити. Але білі джинси-кльош – це просто карколомний варіант, вони гарно підкреслюють фігуру, роблять візуально стрункішою, додають образу якоїсь елегантності і шарму. Дозвольте собі виглядати розкішно цього літа.

Білі джинси вільного крою

Наймодніші джинси літо 2020 – це білі вільні джинси. Коли жінка одягає штани вільного крою, вона на очах стає вільнішою, впевненою в собі, трохи романтичною і жіночною. Такий крій приховає будь-які недоліки фігури, і в них комфортно. Зверніть увагу, що зараз в моді висока талія, завдяки чому цю модель джинсів можна поєднувати з безліччю речей.

Білі джинси скінні

Дивовижна річ – життя. Коли в 60-х роках з’явилися вузькі джинси скінні на запит молоді, яка жадала змін, вони буквально підірвали світ: неймовірно сміливі, дуже сексуальні, джинси скінні стали символом змін в житті. Цей шлейф тягнеться за цими джинсами досі. У 2020 році джинси скінні після деякої “відпустки” знову в строю, і так само вони демонструють наше бажання чогось нового. До речі, ці вузькі джинси з високою талією дуже практичні і стануть основою безлічі стильних образів.

Джерело

0 Комментариев