«Бандерштат» фестивалить. ФОТО

news

Суботній ранок видався незвично жвавим для Луцька – вулиці міста заповнюють фестивальники, які вчора ввечері наповну відривалися на “Бандерштаті”. Тим часом на території наметового містчека вже добряче припікає сонце, – повідомляє Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

Фестивальники починають свій день: хтось тільки прокидається, хтось вже наводить красу, аби гарним вийти “в люди”, а треті, незважаючи на палюче сонце, розпалюють вогні, на яких киплять казанки чи смажиться шашлик.

Для особливо лінивих, або ж навпаки, затятих гурманів, поруч працюють намети, де можна смачно поїсти.

Тих, хто спить, вже, напевне, не лишилося – понад годину на сцені “чекаються” гурти перед виступами. Тому аби врятуватися від спеки, фестивальники “перекочовують” через річку та лишаються тусуватися в затінку дерев центрального парку.

На місці для купання – справжній аншлаг. “Бандерштатівці” вже оцінили прохолодні хвилі Стиру та затінок на березі, тому тут постійно купається та засмагає багато людей.

Поруч для любителів активного відпочинку організували оренду байдарок, а трохи далі – велопрокат. Судячи з одинокого велосипеда, який ще можна орендувати, сервіс користується популярністю.

На фестивальному полі розгорілися спортивні баталії – тут змагаються кращі волейболісти-любителі. Трохи далі монтують площу, де згодом будуть бої.

 

0 Комментариев