Англомовна олімпіада, екскурсії та іноземні гості – як у Луцьку відзначатимуть День Європи

news

На День Європи у Луцьку підготували чимало цікавих заходів, які відбуватимуться 20–21 травня.

Про це повідомила сьогодні, 16 травня, під час оперативної наради у міського голови виконувач обов’язків начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторія Гомонець.

Святкування Дня Європи розпочнеться із проведення «Європейської олімпіади» вранці о 10:00, яка відбудеться в сесійній залі Луцькради. Це буде конкурс знань про Європу та Європейський союз. У ньому братимуть участь школярі Луцька та учні з партнерських міст, які приїхали у складі делегацій. Цьогоріч змагатимуться 40 учасників, із них 26 луцьких школярів та 14 учнів з-за кордону. Учасники виконуватимуть тестові та творчі завдання, складені англійською мовою.

Урочисте оголошення результатів олімпіади та нагородження відбудеться на головній сцені Дня Європи у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Учасники олімпіади отримають заохочувальні подарунки, а переможці – цінні призи.

У Центральному парку діятиме «європейське містечко» із такими локаціями:

14:00–16:30 – Фестиваль шкільної та юнацької творчості «Євробачення».

З 14:00 до 22:00 в рамках «європейського містечка»:

Презентація міжнародної діяльності начальних закладів та громадських організацій (ЛНТУ, ВІЄМ, Луцький педагогічний коледж, ГО «Волинський актив молоді», ВОГО «Перспективи Волині»);

«іншомовні посиденьки» від шкіл іноземних мов;

дитячий малюнок на асфальті «Моє європейське місто»;

аквагрим «Європейська розмальовка»;

весела європейська тантамареска для фотографування%

конкурси, анімація, розваги від Агенції свята «Ранкова команда»;

фуд зона «Європейська кухня»;

інформаційний майданчик від Центру туристичної інформації.

17:00 – шоу мильних бульбашок;

17:10 – «європейський модний калейдоскоп»: виступ вихованців модельної агенції «Grace Model house»;

17:30 – танці народів Європи. Виступ шоу балету «Diamond Stars»;

18:00 – 22:00 – «Євродиско»: дискотека з європейськими хітами.

Також відбудеться о 12:00 міні-екскурсія Центром шведської мови факультету іноземної філології СНУ імені Лесі Українки та о 15:00 англомовна екскурсія в Луцькому зоопарку.

Діти віком від 10 до 12 років з луцьких шкіл будуть розв’язувати завдання та шукати захований скарб у Центральному парку під час квесту «Європа географічна та історична».

21 травня з 15:00 відзначатимуть день Європи та День Східноєвропейського національного університету у Луцькому замку.

Також 21 травня відбудеться концерт «Європейська мозаїка» за участі академічного камерного оркестру «Кантабіле» у Палаці культури.

До Луцька на святкування приїде сім делегацій із партнерських та дружніх міст з Республіки Польща, Литовської Республіки та Республіки Білорусь. Загалом – 30 гостей. Зокрема, прийматимуть делагації із польських міст Жешув, Замость, Хелм, Люблін, Бартошицький повіт, із литовського міста Каунас та білоруського Брест. У складі делегацій будуть школярі старших класів, їхні вчителі та працівники муніципалітетів.

 

0 Комментариев