Алею Героїв Небесної Сотні відкрили у селі біля Луцька. ФОТО

news

У селі Підгайці Луцького району відкрили Алею пам’яті загиблих під час Революції Гідності та бійців у війні з агресором. Захід відбувся у неділю, 12 серпня. Про це інформує «ВолиньUA».

 

Церемонія відкриття розпочалась з освячення пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та проведення панахиди митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом у співслужінні з духовенством.

Подія зібрала понад сотню місцевих жителів, а також політиків, активістів, бійців АТО та їх близьких.

Ініціатором та автором ідеї облаштування Алеї Героїв є депутат Підгайцівської сільської ради Тарас Столярчук.

«Вшанування цих героїв – це утвердження нас у правильності наших дій, вшанування наших героїв є прикладом для нашої малечі. І те що ви відкрили, це не дань моді, за Сотню Небесну вже сьогодні рідко хто згадує, але ми її ніколи не забуваємо. І піснеспів вічная пам’ять, ще раз нам наголошує, згадати тих заради кого ти живеш. Це твої герої, які захищали тебе на цій твоїй землі», – зазначив під час відкриття Алеї митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Після освячення пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні охочі поклали квіти. Згадали також про місцевих бійців російсько-української війни, які не повернулись додому, а це Столярчук Мирослав, Іщук Володимир, Ковальчук Олександр.

По завершенні мітингу гості заходу висадили алею калини, що символізує Україну.

0 Комментариев