9 червня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

9 червня 2021 року у світі відзначаються Міжнародний день друзів, Міжнародний день архівів, День Коралового трикутника, Всесвітній день боротьби з антифосфоліпідним синдромом, Міжнародний день кельтського мистецтва, День південноамериканського футболу, Всесвітній день акредитації.

У США – День Ерла, National Sex Day, День Дональда Дака, День пирога з ревенем і полуницею, в Аргентині – День геолога, в Уганді – День героїв, у Бразилії – День апостола Бразилії Жозе ді Аншієти, в Ірландії – День святого Колумба Ірландського, в Іспанії – День регіону Мурсія, у Таїланді – День Ананди Махідона, в Йорданії – День коронації короля Абдалли.

Церковний календар: червень 2021

Православна церква 9 червня вшановує пам’ять мучениці Феодори Олександрійської. День нехороший для жінок – вони можуть випадково накликати на себе біду. У народі день назвали Федорин, «На Федору не винось з хати сміття». 

_2021-06-08_202516

Святі мученики Феодора діва і воїн Дидим постраждали за Христа у гоніння на християн імператора Діоклетіана в місті Александрії, у 303 або 304 році. Свята діва Феодора, поставши перед судом правителя Александрії Євстратія, безстрашно визнала себе християнкою.

Місячний посівний календар для городника: червень 2021

На питання правителя, чому вона не вийшла заміж, свята відповіла, що присвятила себе Богові, вирішила залишитися незайманою заради Імені Христового. Євстратій наказав відвести святу діву в темницю, давши їй три дні на роздуми, і погрожував при подальшому непослуху відвести її до блудного дому.

Приведена на суд через три дні, свята Феодора залишилася як і раніше твердою у своїй вірі. Тоді її відвели до блудного дому, де розпусні хлопці почали сперечатись, хто перший до неї увійде. В цей час християнин Дидим у військовій одежі безперешкодно увійшов до блудного дому, розігнав переляканих розпусників та врятував святу діву, передавши їй свій одяг.

Дізнавшись про цю подію, Євстратій наказав допитати святого Дидима. Приведений до розгніваного судді, святий Дидим розповів про те, як звільнив святу діву, за що був засуджений на смертну кару. На місце його страти прийшла свята діва Феодора і, звертаючись до святого Дидима, сказала, що хоче померти разом з ним.

Вихідні та святкові дні у червні 2021: скільки відпочиватимемо та що святкуватимемо в перший місяць літа

Правитель, побачивши святу мученицю, наказав убити обох. Першою схилила голову під меч свята мучениця Феодора, а після неї і святий мученик Дидим.

Що сьогодні не можна робити

День – не найкращий для жінок. У народі вважалося, що Федора підслуховує всі плітки, і накликає біду на самого пліткаря. Особливо вона прислухається до жіночої балаканини, тому будь-яка таємниця, озвучена сьогодні жінками, стане доступною для всіх.

Жінкам потрібно розмовляти з подругами обережно, не лихословити і не лаяти нікого, інакше вони можуть накликати на себе біду.

Ще не можна підмітати будинок віником – можна вимести з нього щастя.

Сон з 8 на 9 червня не порожній. Він вам щось пророкує. Головне, нікому не розповідайте про те, що вам приснилося.

У цей день варто закцентувати свою увагу на здоров’ї. Не варто перенапружуватися та працювати до останньої краплі поту.

Ще сьогодні не бажано вирішувати серйозні справи. Це не призведе до бажаного успіху.

Магнітні бурі в червні 2021: коли метеозалежним варто бути уважними до свого самопочуття

Прикмети на 9 червня

Здавна існують погодні прикмети на цей день:
вранці дуже душно – бути дощу найближчим часом;
день ясний, і з’явилися дощові черв’яки – до дощу;
перший літній туман випав на Федорин день – до врожаю грибів;
голосно стукає дятел – до дощів.

Календар стрижок волосся: червень 2021


Іменини у Анастасії, Ніла, Івана, Ферапонта, Федора, Пелагеї і Діани. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

0 Комментариев