850 кг сиру намагалися незаконно перевезти автобусом “Варшава-Луцьк”

news
У пункті пропуску “Ягодин” митники знайшли майже 850 кг твердих сирів польського виробництва. Неоподаткований товар намагалися ввезення на територію України . Про це повідомляють у прес-службі Волинської митниці ДФС. 

Водій рейсового автобуса “Варшава-Луцьк” намагався сховати популярні сорти сиру: “Королівський”, “Едам”, “Гауда” та інші, з метою подальшого продажу.

Для свого контрабандного бізнесу над усіма колесами автобуса марки “Рено” він заздалегідь виготовив замкнені ємності із металевих матеріалів, які використовують у побуті. Саме ці ємності, які вдалося виявити за допомогою скануючої системи “Рапіскан”, стали сховком для нелегальної партії сирів.

За приховування товару від митного контролю з облаштуванням тайника чоловіка покарають згідно зі ст. 483 Митного Кодексу України. Це означає вилучення партії сиру і штраф у розмірі 100 відсотків його вартості.

До того ж, конфіскації підлягає автобус перевізника, вилучений на склад митниці до рішення суду і оцінений експертами у 341 тис грн.

 

0 Комментариев