8 березня у Луцькому зоопарку для жінок відвідування безкоштовне

news

З нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир Луцький Зоопарк  запрошуємо до на гостину із сюрпризом.

8 березня усі представниці прекрасної статі зможуть насолодитися відвідуванням КП «Луцький зоопарк» безплатно. Про таку приємну акцію повідомили на сторінці звіринця у фейсбуці.

Також керівництво луцького зоопарку нагадує, що з березня для пенсіонерів за віком залишаємо безоплатним для відвідування за наявності відповідного посвідчення лише перший понеділок місяця. До слова, 2 березня за таким принципом до нас завітали 8 осіб.

А взимку «акційним» понеділком скористався 91 пенсіонер за віком. Причому такі відвідини залишили на згадку нашим працівникам чимало щемливих історій. Як, наприклад, візит бабусі, яка зізналася – вже майже три десятки років вона, лучанка, не була у зоопарку, бо не мала змоги виділити собі кошти на квиток, хоч дуже хотіла прогулятися тут. І лише почувши про безоплатний вхід, змогла прийти на гостину. А від її емоцій, коли вона вже залишала зоопарк, у нас наверталися сльози. Як зізналася директорка КП, ця акція – то і ще одне підтвердження нашої соціальної відповідальності, і просто щира людська турбота про тих, хто, зробивши свій внесок у розвиток нашої держави, нині – на заслуженому відпочинку.

0 Комментариев