8 березня – чорна сторінка календаря для волинської журналістики

news

8 березня стало трагічним днем для журналістики Волині, котра втратила двох професіоналів: Романа Флішаровського та Юрія Яцюка.

 

У першій половині дня прощалися з багаторічним редактором відділу спортивного життя та кримінальної хроніки газети «Волинь-нова» («Радянська Волинь», «Волинь») Романом Флішаровським, який помер у результаті  тривалої та невиліковної хвороби.

До прикутого до ліжка колеги чи не найчастіше з усіх інших працівників ЗМІ приходив ще один відомий у спортивних колах Волині та України журналіст – Юрій Яцюк, який десятиліттями успішно трудився в ОДТРК, а коли телерадіокомпанію реформували, то на телеканалі «Аверс».

Після прощання з 71-річним Романом Флішаровським на кладовищі в с. Гаразджа Луцького р-ну Юрій Яцюк повертався додому. Ввечері 8 березня Юрій Антонович разом із учителькою ЗОШ №8 Галиною Стрільчук (уродженка с. Холоневичі Ківерцівського р-ну) переходив пожвавлену автотрасу. І обидва пішоходи потрапили під коллесами легковика «Фольксваген Пассат», яким керував 51-річний водій. У результаті зіткнення Юрій Яцюк помер на місці ДТП, постраждалу жінку доставлено в лікарню, де їй продовжують надавати екстренну меддопомогу.

Водій-винуватець поліції на місці автокатастрофи пояснив, що пішоходи переходили дорогу не у встановлену місці і він їх просто не побачив через засліплення фарами зустрічних автомобілів у темну пору доби.

11 березня 2019 р. у нижньому храмі Луцького Свято-Троїцького кафедрального собору ПЦУ почнеться панахида за Заслуженим журналістом України Юрієм Яцюком, якому 12 квітня мало виповнитися 58 років.

За матеріалами Волинської газети.

0 Комментариев