7 травня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

7 травня 2021 року у світі відзначаються Всесвітній день сиріт СНІДу, Міжнародний день туби, Міжнародний день білого вина «Совіньон Блан».

У США – День туризму, День «Будь кращим», День космосу, День Героїв шкільних обідів, День «Без штанів», День коктейлю «Космополітен», День печені з баранячою ногою, в Шотландії – День весни, у Франції – Свято папуги, у Білорусі – День працівників радіо, телебачення і зв’язку, в Казахстані – День захисника Вітчизни, у Португалії – День «Людини моря», в Канаді – День психічного здоров’я дітей і молоді, у Киргизстані, Таджикистані – День працівника зв’язку, в Литві – День відродження друку, мови і книги, у Таїланді – фестиваль ракет, в Австралії – День секретаря, в Індії – Свято «Варутхіні Екадаші».

Церковний календар: травень 2021

Народне свято Євсєєв день відзначається 7 травня 2021 року (за старим стилем – 24 квітня). У православному церковному календарі це дата вшанування пам’яті мученика Євсевія Нікомидійського.

Про святого мученика Євсеявія відомо дуже мало. Він був одним з тих людей, які були присутні при муках Георгія Побідоносця. Разом з ним ще 40 осіб бачили страждання великомученика і його непохитність. Всі вони увірували в Ісуса Христа.

У той час правителем Римської імперії був Діоклетіан, відомий своєю жорстокістю по відношенню до християн. Він визнавав лише культ язичницьких богів. Євсевія та інших заарештували і кинули до в’язниці. Через деякий час їм запропонували принести жертви ідолам, як того вимагає виданий правителем указ. Вони відмовилися. За непослух їх зрадили жорстоким тортурам. Мучеників били розпеченими залізними прутами до тих пір, поки не злізло все м’ясо і не оголилися кістки. Після цього їх стратили – відрубали голови. Сталося це в 303 році.

День матері: коли відзначаємо у 2021 році день найріднішої людини?

Цей день вважається останнім, коли ще можна сіяти овес. Після нього зазвичай приходять 12 холодних днів з нічними заморозками.

У народі побутує повір’я, що на початку травня на людей нападає мука. Щоб її позбутися, в цей день потрібно молитися про те, щоб вона відстала, і вмиватися свяченою водою.

Знахарі проводять обряди, які пов’язані із закликом весни, тепла і сонця.

У Євсєєв день прийнято не тільки працювати, а й гуляти. Люди виходять на вулицю і влаштовують міні-концерти. Вони грають на музичних інструментах, в ігри, водять хороводи, співають пісні.

Календар стрижки волосся: травень 2021

Що не можна робити сьогодні
Жінкам в цю п’ятницю не слід ревнувати своїх обранців. Наші предки вірили, що підозри, народжені 7 травня, дуже скоро можуть втілитися в життя.
Не рекомендується призначати на цей день важливі переговори або підписання угод. Всі домовленості, досягнуті 7 травня, можуть бути зруйновані від обставин непереборної сили.
Заборонено в цей день піднімати з землі знайдені речі, особливо гроші. Вважається, що з цього моменту фінансове становище того, хто не послухається цієї ради, почне погіршуватися.
Якщо ви дбаєте про своє здоров’я 7 травня виключіть з раціону алкоголь. У народі говорили, що той, хто буде пити в цей день, незабаром буде побитий.

Місячний посівний календар для городника: травень 2021

Народні прикмети:
Золотий захід сонця говорить про те, що найближчими днями опадів не буде.
На березі з’явився цвіт – час сіяти овес.
Полетів пух з верби – настав термін пізнього посіву вівса.
Навколо зірок чорні або білі віночки – до дощу.
Промені сонця темніють – до грози.
Над горизонтом повисли низькі хмари – до грози та поривчастого вітру.

Магнітні бурі у травні 2021: календар небезпечних дат для метеозалежних

7 травня іменини відзначають: Олексій, Валентин, Євсей, Єлизавета, Леонтій, Лонгін, Неон, Пасікрат, Савва, Станіслав, Фома, Людмила та Людомира. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

Календар іменин: кого вітати з днем ангела у травні 2021

 

 

0 Комментариев