7 січня – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

7 січня 2021 відзначаються Міжнародний день програмістів, Міжнародний день дурної ходи, День розплутування лижних слідів і День прядки.

В Японії – Свято семи трав, в Єгипті – День богині Сехмет, у Ліберії – День піонерів, у Вірменії – День поминання покійних, у США – День бовдура, День темпури, День «Я більше не збираюся цього терпіти», День випускання газів, в Італії – День прапора, у Камбоджі – День перемоги над геноцидом, в Гані – День конституції.

7 січня – Різдво Христове у східних християн. Це – одне з найважливіших християнських свят і державне свято у більш ніж 100 країнах світу. У православ’ї Різдво Христове святкується 7 січня (на відміну від католиків, які відзначають його 25 грудня), входить до числа двунадесятих свят і передується різдвяним постом. Різдво Христове – це друге за величиною свято після Великодня. Вважається, що як ви проведете Різдво, таким і буде весь майбутній рік. Під час різдвяних свят ми вітаємо один одного словами «Христос народився!» і відповідаємо на ці слова «Славимо Його!». На свято прийнято ходити в гості до родичів та близьких і приймати їх у себе, пригощаючи всілякими смаколиками.

Що сьогодні не можна робити

Не можна займатися важкою фізичною роботою, свариться й лихословити.

Прикмети на 7 січня

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

– на небі багато зірок – рік буде багатим;

– йде сніг – рік буде вдалим.

7 січня іменини у Віталія.

0 Комментариев