7 лютого – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

7 лютого 2021 відзначаються День народження вогнегасника, День польотів на місяць, День числа Ейлера («e» Day).

У США – День Феттучіні «Альфредо», День боротьби з ВІЛ і СНІДом серед афроамериканців, День троянди, День «Помахайте рукою сусідові», День балету, День періодичної таблиці, День відправлення листівок друзям, у Британії – День пудингу, в Японії – День північних територій, в Індії – День посту духовних практик «Шат-тіла Екадаші», у Гренаді – День незалежності, в Ірландії – День святого Мела.

Вихідні у лютому 2021 року – скільки будемо відпочивати наступного місяця

7 лютого 2020 року вшановують святителя Григорія Богослова. У народі говорили, що настав Григор’їв день або прийшов Григорій-Зимовказівник. Вважалося, що це вдалий день для одинаків. Люди вірили, що ті, хто молитиметься 7 лютого, незабаром знайдуть свою другу половинку. За погодою 7 лютого передбачали погоду в наступному році.

Григорій мав видатні здібності, але також отримав прекрасну освіту – він навчався у школах Кесарії Палестинської, Олександрії та Афінах. В Афінах він познайомився і зблизився з Василем Великим. Вони дружили все життя.

Коли Григорію виповнилося 26 років, він прийняв хрещення. Повернувшись додому, він довго відмовлявся від будь-якої громадської посади, віддаючись молитвам, роздумів про Бога і займаючись написанням натхненних пісень і слів. Григорій вважав, що час, проведений з Василем Великим в пустелі, найщасливіший у його житті. Проповіді Григорія настільки глибокі і поетичні, що багато фраз з них пережили століття і використовувалися для святкових співів.

Церковний календар: лютий 2021

7 лютого – традиції та звичаї дня

Сьомого лютого відзначають день святителя Григорія Богослова, який жив у III столітті нашої ери. У народі говорили, що настав Григор’їв день або прийшов Григорій-зимовказівник. За погодою 7 лютого передбачали погоду в наступному році.

У цей день потрібно було робити добрі справи та згадувати про добрі справи інших. Але про власні добрі вчинки говорити, і тим більше хвалитися ними, було не прийнято, оскільки Господь і так все бачить.

Чим більше добрих справ зробиш у цей день, тим більше шансів на порятунок душі після смерті. А якщо хвалитися добрими справами, то вони не зарахуються. До того ж, вважалося, що таким чином можна наврочити сім’ю. Варто бути обережніше зі словами – вважається, що все, сказане 7 лютого, збувається.

Народні прикмети на 7 лютого

 • Сніг випав на Григорія – зима не буде далі суворою.
 • Якщо синиці 7 лютого весело щебечуть на подвір’ї – будуть сильні морози.
 • Який день до обіду, таким буде грудень і січень наступного року.
 • Якою буде погода до обіду, таким буде грудень.
 • Якщо сильний снігопад 7 лютого – буде рання осінь.
 • Чим більше добрих справ зробиш у цей день, тим більше шансів на порятунок душі після смерті. Але не можна хвалитися добрими справами, інакше вони не зарахуються.

Календар стрижки волосся: лютий 2021

Що не можна робити 7 лютого

 • Не варто ображатися на близьких через дрібниці
 • Не можна 7 лютого стригти нігті, плюватися і стригти волосся
 • Ще сьогодні не бажано виходити з дому після заходу сонця

Що можна робити 7 лютого

 • У цей день треба потайки робити добрі справи. Вважається, що вони повернуться людині сторицею. Однак не хваліться, бо вони не зарахуються.
 • Подарувати 7 лютого жінці квіти – на щастя.
 • Торговцям у цей день потрібно взяти шматочок цукру і носити в кишені, щоб торгівля була вдалою.

7 лютого День ангела імені відзначають: Григорій, Пилип, Олександр, Володимир, Фелікс, Віталій, Дмитро. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Іменинники лютого – кого та коли вітати з Днем Ангела цього місяця

0 Комментариев