6 жовтня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

6 жовтня в світі відзначаються День любителів часнику, День висіння на люстрі, День повітряних куль по всьому світу, Міжнародний день безпечної дороги в школу, Всесвітній день боротьби з дитячим церебральним паралічем, Всесвітній день охорони місць проживання.

У США – Німецько-американський день, День кави з поліцейським, День тренера, День “Прийди і візьми”, День борсука, День помічника лікаря, День помаранчевого вина, День вдячності великим розмірам, День божевільного капелюшника, День капусти, День локшини, День гарбузового насіння, у Казахстані – День аудитора і бухгалтера, у Канаді – День канадського пива, у Білорусі – День архівіста, в Індії, Бангладеш – Свято “Махалайя”, у Шрі-Ланці – День вчителя, у Казахстані – День працівників оборонної промисловості, в Єгипті – День збройних сил, у Туркменістані – День поминання, в Таїланді, Індонезії, Малайзії, Сінгапурі – Фестиваль “Дев’ять богів імператора”, на Кубі – День жертв державного тероризму, у Словаччині – День жертв Дукельського перевалу, в Угорщині – День пам’яті жертв Арада, в Італії – Фестиваль гострого перцю.

Святкові та вихідні дні у жовтні 2021: українці відпочиватимуть аж 11 днів

6 жовтня – день зачаття святого Іоанна Хрестителя

Собор Предтечі та Хрестителя Господнього св. Івана Хрестителя Собор Предтечі та Хрестителя Господнього св. Івана Хрестителя
Відомого, що свято Іван Хреститель народився у сім’ї священика Захарії та його дружини Єлизавети. До старості вони дожили бездітними, поки одного разу під час богослужіння до Захарії не з’явився архангел Гавриїл і не повідомив, що той скоро стане батьком. Священик засумнівався у диві та онімів, поки не народився малюк, якого назвали Іван.

Відомо, що Іван Хреститель народився за шість місяців до Ісуса Христа. Їх пов’язують родинні зв’язки.

Як тільки святий народився, Захарія знову зміг говорити і оголосив пророцтво про майбутнє свого сина і про прихід Месії. Іван Предтеча – одна з найвідоміших проповідників християнської віри, якому довірили дуже важливу місії – хрестити Ісуса Христа.

Церковний календар: жовтень 2021

6 жовтня православна церква вшановує пам’ять святої мучениці Іраїди, яка проживала в Олександрії. Одного разу вона вирушила до джерела, щоб набрати води. У цей момент до берега причалив корабель, на якому знаходилося безліч жінок, чоловіків, ченців і дияконів. Всі ці люди були в оковах. Їх за сповідання християнської віри везли на муки.

Несподівано Іраїда спалахнула великою любов’ю до Господа. Вона добровільно приєдналася до в’язнів, і разом з ними була укладена в кайдани. Коли корабель прибув в єгипетське місто Антінополь, Іраїду перш інших піддали жорстоким катуванням, а після усікли мечем.

Місячний посівний календар садівника-городника: жовтень 2021

Традиції та звичаї на 6 жовтня
Зазвичай цей день видавався досить холодним, і здебільшого саме 6 жовтня починали топити печі
Говорили, що в цей день обов’язково потрібно утеплити будинок, протопити хату, заготовити дрова на зиму.

Також моляться Іоанну Хрестителю і просять його про милість. Іван відомий під ім’ям Предтечі і є пророком, який передбачив явлення Христа і охрестив його у водах Йордану.

Вважається, що зачаття Іоанна Предтечі – це день, коли можна зрозуміти, яка доля на тебе чекає надалі. Наші предки у цей день молилися святому і просили його здоров’я дітям. Безплідні пари молилися про майбутню дитину.

6 жовтня ворожили на власну долю. Для цього вирушали до місця злиття двох річок, набирали два глечика води (порівну). Потім приносили їх додому і дивилися, вода з якої посудини швидше випарується. Якщо води стало менше в посудині, де знаходилася вода з повної річки, то проблеми збережуться протягом усього року, і навпаки.

Магнітні бурі в жовтні 2021: метеозалежним на замітку

Що не можна робити 6 жовтня
Перераховувати гроші в гаманці і дрібні монети. Вважається, що це теж може стати причиною подальших проблем з грошима в найближчому місяці.
Не можна скаржитися й згадувати власні біди. Той, хто на Іоанна говорить про проблеми та нещастя, ніколи від них не позбудеться. Той, хто мовчатиме і сподіватиметься на краще, отримає щастя.
Не можна важко фізично працювати.

Календар стрижки волосся: жовтень 2021.

Народні прикмети на 6 жовтня:
6 жовтня мало грибів і багато горіхів – чекай суворої зими.
Якщо людина народилася 6 жовтня, то її талісманом є опал. Такі люди володіють здібностями майструвати з глини і каменю, є прекрасними народними умільцями.
Бур’ян високий – прикмета, що снігу взимку буде багато.
6 жовтня чути крики гусей, що летять на південь дуже високо – скоро настануть зимові погоди.
,

Іменини у Андрія, Івана, Інокентія, Іраїди, Петра, Поліксенії, Артура і Брунона. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела! 

Імениники у жовтні: хто та коли відзначає День ангела цього осіннього місяця?

 

0 Комментариев