6 річниця шлюбу – чавунна: що подарувати і як привітати?

news

6 років разом – це дуже цікава річниця, яка зветься чавунним весіллям. Хоча ця дата зовсім не кругла, все одно вона є дуже важливою для подружжя та має свій особливий символізм.

6 років яке весілля та традиції

Символом шестирічного ювілею є чавун. Цей метал виглядає дуже міцним, але не всі знають, що якщо зробити один неправильний рух – чавунний виріб розлетиться на сотні дрібнесеньких уламків. Саме таким є і подружнє життя після шести років разом.

На перший погляд здається, що все стало просто ідеально, шлюб настільки міцний, що оточуючі дивуються, як же їм вдалося так швидко перетворитися в єдине ціле. Але, насправді, якщо чоловік чи дружина не будуть ставитися одне до одного з повагою, дбати та розуміти, є дуже великий ризик, що щастя розіб’ється, наче чавун.

Ось чому ювілей є нагадуванням молодятам про те, що їм необхідно берегти одне одного і завжди іти на поступки, аби не розбити ніжне і крихке серце своєї половинки.

До речі, у чавуна є ще одна властивість – коли його сильно нагрівають, метал стає набагато міцнішим. Тому чавунне весілля нагадує подружжю про те, що ніколи не можна втрачати пристрасті, адже порозуміння і повага – це чудово, та, насамперед, між чоловіком і дружиною має горіти та не згасати справжній вогонь кохання.

А також: Річниці весілля: що прийнято дарувати

6 років подружнього життя: вітання

Збираючись на святкування чавунного весілля необхідно заготувати тост, який би не тільки показав всю вашу любов до подружжя, але і нагадав їм про дійсно важливі речі. Нижче ми наводимо декілька прикладів, якими можна скористатися або ж надихатися під час написання власного привітання.

Деякі люди дуже переживають, вважаючи, що не вміють правильно говорити. Насправді, немає підстав для хвилювання, якщо слова ідуть від самого серця.

  1. Любі мої, чудові, дивовижні, такі ж закохані, які шість років тому. Але більш мудрі, розважливі, ті, хто з честю пройшов всі випробування перших років подружнього життя. дивлюся на вас і розумію, що та іскра, яка колись запалилася – ніколи не згасне. В ваших очах горить стільки пристрасті і ніжності, що ми всі можемо відчувати цю неймовірно світлу і прекрасну енергію. Кажуть, що чавун – це дуже міцний, але і дуже крихкий матеріал, якщо з ним поводитися неправильно. За ці роки ви довели, що знаєте, як знаходити одне до одного підхід, як виходити зі складних ситуацій і завжди підтримувати свою половинку, щоб там не сталося. Тому я щиро бажаю, щоб ваш шлюб ставав тільки міцнішим і міцнішим, щоб нічого в цьому житті не змогло зламати і розбити ці неймовірно міцні стіни, які ви побудували довкола свого щастя. Радійте кожному дню, сміливо крокуйте вперед та не бійтеся ризикувати. І бережіть одне одного, бо така любов як у вас – це найкраще, що може трапитися з людиною в її житті.Результат пошуку зображень за запитом чавунне весілля
  2. Дорогі мої, ще начебто вчорашні, наречені, а сьогодні вже дуже міцна, прекрасна та щаслива сім’я. Дивлячись на вас я розумію, що справжнє кохання існує і треба просто прикладати зусилля, аби його не тільки знайти, а ще і зберегти. Ви підтримуєте вогонь вашої пристрасті щодня протягом цих шести років. І я щиро бажаю вам не втрачати його ще як мінімум шістдесят. Хай в ваших очах ніколи не згасає ця ніжність і любов, яка відчувається майже фізично, коли ви є поруч. Вважається, що чавун стає набагато міцнішим, якщо його поставити в розжарену піч. То нехай і жар вашої любові надає міцності стосункам і не дозволяє дрібним негараздам псувати життя. Пам’ятайте, що це дивовижно, коли люди знаходять одне одного і створюють дійсно міцну і щасливу сім’ю. Бережіть одне одного, завжди знаходьте можливість порозумітися і пам’ятайте, що життя дало вам найбільший подарунок – одне одного. Тому цінуйте те, що маєте і несіть свою любов через роки та десятиріччя.Результат пошуку зображень за запитом чавунне весілля
  3. Вітаю вас мої чудові і неймовірні, мій приклад справжнього кохання та ідеальних взаємин. Шість років – це досить великий термін, за який може трапитися все. Але завдяки вашій вірності і відданості, щирому коханню та вмінню знаходити компроміси, ви з честю пройшли усі випробування та зараз сидите тут перед нами, такі ж закохані, щасливі і прекрасні, як і в день вашого весілля. Ця річниця є дуже символічною, адже чавун – одночасно крихкий і міцний метал, такий же, як і стосунки закоханих. Його міць – символ взаємної підтримки, допомоги, віри одне в одного. А крихкість та тендітність. – це ваші душі і серця, які можна образити неправильно сказаним словом чи необдуманим вчинком. Тому я від щирого серця бажаю вам завжди дбати одне про одного, ставити себе на місце свої половинки, спочатку добре обдумувати і тільки потім говорити те, що на серці. Поважайте одне рідного, любіть, цінуйте і пам’ятайте, що любов, яка вам дана – це наче прекрасна квітка, про яку завжди треба дбати і давати їй життєдайні сили.
  4. Дорогі мої, щиро вітаю вас з чавунним весіллям. Чавун – це символ міцності, метал, який може слугувати віками. Якщо тільки біти з ним обережним, інакше він може розколотися на багато уламків, які так тяжко склеїти. Тому я бажаю вам ставитися одне до одного так, як ставляться до найцінніших і найкрихкіших речей в світі. Якщо в вашій родині житиме повага, ніжність, відданість, взаєморозуміння, то вона буде міцніше будь якого чавуна і ми збиратимемося на такі святкування ще не один десяток разів.
  5. Результат пошуку зображень за запитом чавунне весілля

Що подарувати чоловікові чи дружині

Подарунків на чавунне весілля можна придумати безліч, але якщо справа стосується вибору презенту для другої половинки, то не варто брати щось надто просте і шаблонне. Наприклад, для дружини можна обрати не сковорідку чи горщики для запікання, а гарну оригінальну чавунну шкатулку. А в якості подарунку для чоловіка, особливо якщо є заміський будинок, можна обрати красивий мангал та набір шампурів з оригінальними витонченими ручками.

Вибираючи презент треба пам’ятати про те, що він повинен бути корисним, стильним та підкреслювати те, що чоловік або дружина знають про хобі і зацікавлення своєї половинки, та беруть це до уваги.

Подружжя в цей день можуть обмінятися кільцями, однак, їх доведеться робити на замовлення. Звичайно, носити таку прикрасу кожен день не вийде (не занадто воно презентабельно, так і міцність залишає бажати кращого). Чавунні кільця стануть символічним подарунком, а в подальшому – приємним спогадом про річницю.

Дружині

В цей день дружині чоловік традиційно дарував чавунний посуд. Однак сучасним жінкам такий презент може здатися образливим («бачить у мені домогосподарку»), тому всередину каструлі або чавунка можна помістити ще один, більш романтичний подарунок. Наприклад, шикарний букет квітів, новий телефон, сертифікат в спа-салон або улюблений магазин. Одним словом, це може бути будь-який подарунок, корисної «упаковкою» якого буде чавунний посуд.

Не забудьте пояснити дружині, чому в цей день остання з’явилася у списку подарунків для неї. Крім згадки про чавунної весіллі, похваліть її за господарність, подякуйте за те, що вона робить ваш побут простіше, затишніше.

При виборі подарунка для жінки можна відштовхуватись від поняття «горобинова» весілля і піднести ювелірні прикраси, прикрашені дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням в тон соковитих ягід горобини. Вироби з рослинним орнаментом також виявляться символічні, їх можна обіграти або пов’язати з особливостями свята при врученні. Серед подарунків, яким зрадіє більшість дружин, можна відзначити косметику, хороший парфум, білизна.

Якщо не можете визначитися з вибором, піднесіть подарунковий сертифікат в ці магазини. Серед популярних подарунків – гаджети. Мобільний телефон, аксесуари до нього, електронна книга з підпискою, якщо дружина любить читати, ноутбук – все це потрібні і хороші подарунки.

Читайте також: ПРИВІТАННЯ МОЛОДЯТАМ З НАГОДИ ВЕСІЛЛЯ

Чоловікові

Якщо говорити про презенти, «прив’язаних» до чавуну або горобині, то серед них можна виділити все ті ж прикраси – запонки, перстень, ланцюжки. Гарним подарунком стануть і дорогі годинники. Оскільки в нашому менталітеті вкоренилася думка, що не можна дарувати годинник, можна подарувати сертифікат на їх купівлю. Чоловік сам вибере потрібну модель. Доречними виявляться піднесені сорочка, краватка, шийну хустку. А ось шкарпетки і нижню білизну краще купувати без приводу і вже точно не в річницю весілля.

Якщо чоловік завзятий автомобіліст, то можна вибрати що-то для машини.

Безсумнівно, якщо у чоловіка є хобі, йому сподобається подарунок, пов’язаний з цією тематикою. Проте будьте обережні – подарувавши новий спінінг, ви самі відправите чоловіка на рибалку, йому захочеться скоріше випробувати «обновку». Не критикуйте чоловіка за це, змушуючи відчувати почуття провини. Чоловіки по натурі переможці і завойовники, тому як доповнення до основного подарунка можна піднести кубок чи медаль. Номінація може бути різною – «найкращий чоловік», «найулюбленіший/сміливий/сильний».

Якщо у відносинах намітилося одноманітність, то можна подарувати один одному романтичне побачення. Згадайте, що доставляло вам найбільше задоволення на піку ваших романтичних відносин. Вирушайте на прогулянку або пікнік в парк, відвідайте кінотеатр, замовте столик в ресторані або «відірвіться» в нічному клубі. Якщо ж ви вирішили запросити на річницю гостей або вони самі напросилися (погодьтеся, буває і таке), то не поспішайте мити посуд і лягати спати після їх відходу. Припасіть на цей випадок невеликий перекус і напої, запаліть свічки і просто посидьте зі своєю другою половинкою, подякуйте один одного, помрійте про майбутнє.

Починати вітати свою половинку можна вже з ранку, прикрасивши будинок кульками і квітами, приготувавши святковий сніданок. Його можна подати прямо в ліжко. Ці дії не вимагають великих фінансових витрат і приготувань, але вже з ранку зарядять подружжя позитивними емоціями, допоможуть налаштуватися на романтичний лад.

Також можна провести цікавий обряд, який здійснювали наші предки в цей день. Візьміть невеликий чавунець, напишіть на листочках заповітні бажання і опустіть їх у нього. Потім чавунець потрібно сховати від сторонніх поглядів. Вважається, що написане здійсниться протягом року. До речі, через рік, у наступну річницю, буде цікаво перечитати ці побажання і обговорити їх.

Як дітям привітати батьків?

До чавунної весіллі більшість сімей вже встигає обзавестися дітьми, але вони ще досить малі, щоб самостійно приготувати подарунок до певної дати. В такому разі більш старші родичі, бабусі й дідусі можуть допомогти хлопцям. Батькам буде приємно отримати в цей день портрет сім’ї, привітання, почути вірш або пісню на честь себе. Як варіант, тато з дітьми готує привітання для мами, а мама з ними – для тата.

Якщо з якихось причин діти в сім’ї старше 7 років (наприклад, є діти від попередніх шлюбів, батьки деякий час спочатку жили в цивільному шлюбі, де і з’явився дитина), то вони можуть купити в подарунок рамку для фотографій, букет для мами. Під керівництвом тих же старших родичів спекти торт або приготувати святковий сніданок.

Що подарувати друзям?

Якщо ви виявилися запрошені на чавунну весілля, то в якості подарунка можна піднести все ті ж чавунні казанки, каструльки. Якщо ж ви вирішите замінити їх аналогічними сковорідками і каструлями з сучасних матеріалів, думається, господиня зрадіє ще більше. Можна піднести і красивий столовий сервіз, наприклад, на 6 персон (за кількістю прожитих разом років), набір столових приладів. Останні можна доповнити гравіюванням. Тоді навіть при великій кількості подібних наборів господарі завжди будуть виділяти саме ваш презент.

Елегантні ковані предмети інтер’єру – також хороший варіант подарунка на чавунну весілля. Це може бути дзеркало в кованій оправі, аналогічна поличка, різні лавочки для ніг і підставки для взуття. Якщо «молоді» живуть в будинку з каміном, то можна подарувати камінну решітку, щипці та інші атрибути. Пристрасні дачники порадіють піднесення кованої лавки для саду, невеликим (ручним) мотыгам і грабелькам, виконаним у вінтажному стилі (часто їх використовують не за прямим призначенням, а в якості декору), садовим ліхтарям. Любителям відпочинку на природі можна піднести кований мангал або складаний міні-столик.

Досить нейтральним, але і корисним подарунком для сімейної пари виявиться домашній текстиль, постільна або столове білизну. Якщо вдасться знайти з горобиновим малюнком, вийде, що називається, «в тему». Намагайтеся не дарувати подарунки, яким складно знайти застосування в повсякденному житті. Іноді можна зіткнутися в інтернеті з рекомендацією подарувати чавунний свічник. Перш ніж зробити це, гість повинен поставити собі запитання, наскільки часто він сам користується цим предметом.

Якщо «обіграти» цей подарунок, то і він вийде досить цікавим. На основі підсвічника можна зібрати «молодим» подарунок для романтичного побачення. Природно, що доповнити свічник потрібно свічками, краще ароматичними, парою келихів і пляшкою вина. Якщо річниця припадає на осінньо-зимовий період, то можна додати пухнастий плед. Такий презент обов’язково запам’ятається, а підсвічник з нього залишиться як приємний спогад. Можливо, подружжя і надалі будуть використовувати його для романтичних вечорів.

Те ж саме можна сказати про металевих підносах. Чавунні навряд чи ви знайдете в магазині, однак, можна підібрати стилізований під нього варіант. Вибирайте невеликий піднос з ручками. Доповніть його невеликим чайним або кавовим сервізом на дві персони, хорошим чаєм, кавою і коробочкою цукерок.

Сьогодні дедалі частіше в якості подарунка воліють дарувати гроші. Якщо це приємно обдаровуваному і влаштовує дарувальника, то гроші – цілком непоганий варіант презенту на річницю. Однак і його можна піднести оригінальний і дуже символічно. Досить звернутися до старої традиції. Раніше присутні на чавунну весілля, сидячи за столом, передавали один одному чавунів, який опускали монети. Якщо чавунець виходив наповненим, і подальша життя молодих, як вірилося, що буде проходити в достатку і благополуччя.

Сучасні гості можуть піднести гроші, поклавши їх в невеликій чавунець. Можна розміняти велику суму (не зовсім мілко, звичайно) і опускати кожну купюру, супроводжуючи жартівливим побажанням. Якщо молоді планують велику покупку і збирають на неї, то можна зробити колективний грошовий подарунок. Тоді чавунець цікавіше почати наповнювати за святковим столом, передаючи його від гостя до гостя.

Не забувайте, що до основного презенту прийнято підносити квіти, цукерки, солодощі. Не вибирайте надмірно і великі розкішні букети. Композиція від гостя, яка буде нарочито розкішною і перевершить цьому букет від чоловіка, сприймається неоднозначно. Крім того, для великого букета у господині будинку може не виявитися придатною вази.

Особливих рекомендацій щодо виду квітів на чавунну весілля не існує. Можна орієнтуватися на правила етикету: молодим леді дарують квіти світлих відтінків, зрілим жінкам можна вручити букет з більш темних кольорів. Горщикові рослини дозволено дарувати тільки близьким жінкам і будучи впевненим, що догляд за ними не стане неприємним обов’язком для них. Якщо чавунне весілля святкується восени, то можна зібрати букет айстр, соняшників, доповнивши їх гілками горобини з червоними ягідними гронами.

Якщо ви замовляєте торт на чавунну весілля, то він цілком може зображати старовинні предмети побуту з однойменного матеріалу. Наприклад, чавунний праска або великий кубок, який ви вручите молодятам як символ перемоги любові і романтики над одноманітністю і побутом.

 

0 Комментариев