6-денна магнітна буря накриє Україну

news

З середи 12 травня до понеділка 17 травня триватиме  потужна магнітна буря.

Почнеться магнітна буря 11 травня 2021. Це будуть невеликі магнітні збурення в три бали (планетарний індекс, за даними NASA – 8). Уже в цей час у метеозалежних людей можливі проблеми зі сном і напади незвичної дратівливості. Варто постаратися вчасно лягти спати, а також перейти з кави та інших енергетиків – на трав’яні чаї і просту воду.

Сплески 12, 15-17 і 20 травня будуть несильними. А ось бурі 13 і 14 травня будуть найсильнішими за минулий період 2021 року. Метеочутливим людям слід бути обережними в ці дні.

Магнітна буря 12 травня 2021 вийде вже на жовтий рівень небезпеки в чотири бали (планетарний індекс, за даними NASA – 12). У цей час варто поберегти голову (через спазми судин висока ймовірність запаморочень, головних болів і мігрені) і починати стежити за своїм артеріальним тиском.

Магнітна буря 13 травня 2021 перейде на червоний рівень небезпеки, досягнувши п’яти балів (планетарний індекс, за даними NASA – 20). З цього часу можна очікувати напади підвищеної стомлюваності, апатії і проблеми з серцево-судинною системою:

  • тахікардія,
  • гіпертонія,
  • задишка (може бути симптомом інфаркту міокарда),
  • порушення мозкового кровообігу (аж до інсультів),
  • болі в грудях тощо.

Магнітна буря 14 травня 2021 стане піком цієї канонади бур: вона досягне 6 балів (планетарний Індекс підскочить до позначки 30). Це буде другий день червоної небезпеки. Як і раніше варто берегти серце і судини:

  • відмовитися від надмірної фізичної активності (при цьому мінімальні фізичні навантаження на зразок йоги і піших прогулянок підуть організму лише на користь);
  • уникати стресів;
  • тримати під рукою потрібні ліки;
  • по можливості прибрати з раціону важку їжу;
  • відмовитися від алкоголю і сигарет.

Магнітна буря з 15 по 17 травня 2021 стане періодом затихання цього геомагнітного удару. Всі три дні буря буде триматися на рівні чотирьох балів. Планетарний індекс опуститься спочатку до 15, а потім і до позначки 12.

 

Вплив бур на здоров’я

У період сонячної активності можуть виникати такі симптоми:

– головний біль і запаморочення;

– біль у спині та суглобах;

– скачки артеріального тиску;

– загострення хронічних і серцево-судинних захворювань;

– підвищена дратівливість;

– сонливість або безсоння.

Щоб звести до мінімуму негативний вплив бурі, за кілька днів до небезпечного періоду слід перейти на здоровий спосіб життя. Дотримуйтеся наступних правил, щоб поліпшити самопочуття.

– Приймайте контрастний душ.

– Відмовтеся від алкоголю, сигарет, кави та енергетичних напоїв. Пийте більше трав’яного чаю.

– Проводьте більше часу на свіжому повітрі, займіться гімнастикою.

– Постарайтеся не нервувати.

– Лягайте спати в один і той же час, спіть не менше 7 годин на добу.

0 Комментариев