400 найсильніших спортсменів пробігли вулицями Луцька. ФОТО

news

У легкоатлетичні естафеті, присвяченій 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, взяли участь понад 400 спортсменів. Зокрема, подібні змагання відбуваються в Луцьку вже 58 раз, – повідомляє ІА Волинські новини.

 

Легкоатлетична естафета відбулася 14 травня і стартувала від центрального входу до Меморіального комплексу «Вічна Слава».

Повболівати за учасників прийшов заступник голови обласної ради Роман Карпюк, який розповів, що цей захід традиційний і кожного року в ньому приймає участь велика кількість спортсменів, зокрема команди з навчальних закладів та підприємств, керівники яких дбають про зайняття спортом. З його слів, в естафеті беруть участь найсильніші спортсмени, зокрема й ті, які є членами команди збірної України та беруть участь в легкоатлетичних змаганнях.

Маршрут забігу пролягав проспектом Василя Мойсея (старт навпроти центрального входу до Меморіального комплексу «Вічна Слава») – вул. Винниченка – вул. Словацького – вул. Богдана Хмельницького – вул. Сенаторки Левчанівської – вул. Глушець – вул. Паркова – пр. Волі – вул. Шопена – пр. Василя Мойсея (фініш навпроти центрального входу до Меморіального комплексу «Вічна Слава»).

В естафеті брали участь 30 команд, серед яких були колективи фізкультури, команди установ та навчальних закладів. Всього на старт вийшло понад 400 учасників, які боролися за нагороди у 5 групах. Учасники подолали 12 етапів, протяжністю 3 тисячі 650 метрів. На переможців змагань чекали кубки та дипломи.

Серед команд п’ятої групи 1 місце посіла команда “Центр туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді”, у 4 групі перемогу виборола команда №1 Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Першість у 3 групі здобули учасники з гімназії № 14, а 1 місце у другій групі здобула команда Луцького педагогічного коледжу. Своєю чергою, в 1 групі переможцями стала команда Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

0 Комментариев