4-річний хлопчик залишився без частини пальчика поки був у садочку

news

В дитячому садочку міста Ужгород, стався жахливий інцидент.

Як розповідає матір постраждалої дитини, приблизно об 11 годині їй зателефонувала вихователька, і запитала, чи може вона відвезти свого сина в лікарню. Чіткої відповіді, що саме сталося з дитиною жінка так і не почула.

У садку мати побачила, що дитина сильно кричав від болю, а на пальці була вата з перекисом. По дорозі в лікарню дитина весь час кричав від болю, і вже був знесилений, – повідомляє інформаційний портал Магнолія..

Швидку в садок викликати не стали. Пізніше з’ясувалися всі обставини даного інциденту.

Дитина розповіла, що хлопчик з групи закрив його в спальні, і під час того як закривав двері, то придавив палець.

У лікарні лікар зняв ватку, і разом з нею відшарувалася частина пальчика, разом з кісткою. Все висіло на маленькій частині шкірки.

Жінка розповідає, що в житті такого не бачила, і дуже складно було встояти на ногах. Доктор відразу ж відправив у дитячу хірургію, і хлопчикові провели операцію.

На щастя, все пройшло успішно, і з хлопчиком все добре.

При цьому, прикро, що керівництво дитячого садка навіть не зателефонувало, щоб запитати про самопочуття дитини. Потім, коли про це розповіли в ЗМІ, дзвінок надійшов миттєво.

На даний час слідчі Ужгородського відділу поліції з’ясовують обставини травмування дитини в одному з дошкільних навчальних закладів міста,- повідомили у Відділі комунікації поліції Закарпатської області.

2 грудня близько 14:00 до поліції звернувся ужгородець, який повідомив, що його чотирирічний син травмував руку під час перебування у дитячому садочку.

Зі слів заявника, вихованці  закладу у групі були самі, без нагляду вихователя,

За викликом прибула слідчо-оперативна група поліції, яка попередньо встановила, що працівники дошкільного навчального закладу неналежно поставилися до виконання своїх обов’язків, що призвело до травмування дитини.

За фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, що спричинили тяжкі наслідки, вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

0 Комментариев