38 поліцейських станцій планують створити у Волинській області

news

У Волинській області планують створити 38 поліцейських станцій задля забезпечення належного правопорядку на місцях. Про це йшлося під час засідання позачергової 18-ої сесії облради 8 лютого, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

 

 

Як повідомив керівник ГУНП у Волинській області Петро Шпига, поліцейська станція об’єднуватиме спільну роботу дільничих офіцерів, груп швидкого реагування та громади. Такі станції існуватимуть у найбільш населених містах області.

Перші чотири мають запрацювати у Луцькому та Горохівському районах.

Окрім того, управління працює над створенням єдиного контактного центру 102, який прийматиме всі дзвінки. Також протягом року ГУНП розбудовуватиме єдиний ситуаційний центр для злагодженої роботи правоохоронців.

Петро Шпига наголосив, що загалом за минулий рік у області рівень злочинності знизився, а також акцентував, що в Ковелі після запуску патрульної поліції зменшився рівень злочинності. Керівник ГУНП на Волині зауважив, що наступним містом, де запрацює патрульна поліція в області, ймовірно, буде Нововолинськ.

На зауваження від депутатів про відсутність патрульної поліції на дорогах Петро Шпига сказав, що, на жаль, області не вистачає як патрульних, так і екіпажів для належного рівня забезпечення безпеки дорожнього руху. Так, у Луцьку постійно патрулюють тільки 4 екіпажи.

Депутат Юрій Цейко додав, що поліції все ж таки потрібно більше уваги приділяти ситуації на дорогах, особливо у плані дотримання водіями, зокрема на автомобілях іноземної реєстрації, правил дорожнього руху.

0 Комментариев