31 січня – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

31 січня 2021 відзначаються Міжнародний день без Інтернету, День скотча, День натхнення серця мистецтвом, День пекельного холоду, Всесвітній день допомоги хворим на проказу.

У США – День веселощів на роботі, День гарячого шоколаду, День навпаки, День «Обійми економіста», День «Їжте брюссельську капусту», День коктейлю «Бренді Олександр», у Нідерландах – День звільнення Освенцима, у Білорусі – День науки, в Австрії – День безпритульних дітей, в Індії – День пам’яті Мехер Баби.

Церковний календар: лютий 2021

Православна церква 31 січня вшановує пам’ять Афанасія Великого і Кирила. Вони були архієпископами з Олександрії. У народі день називають «Ломоносом», або «Гусячим святом». Просто в цей день зазвичай бувало настільки холодно, що навіть ломило ніс.

Що сьогодні не можна робити

Не можна хрестити хлопчика – це може принести в його життя чоловіче безсилля. Не рекомендується переїзд – у новому житлі вас будуть супроводжувати скандали та сварки. Краще ці плани перенести.

Календар стрижки волосся: лютий 2021

Прикмети на 31 січня

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

– заметіль – зима ще буде довгою;

– відлига – до поганого врожаю картоплі й сирого літа.

Вихідні у лютому 2021 року – скільки будемо відпочивати наступного місяця

Іменини у Афанасія, Кирила, Марії, Олександра, Євгена, Дмитра, Сергія, Ксенії, Володимира, Михайла, Миколи і Максима. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Лютий 2021 року: календар свят

 

0 Комментариев