31 березня – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

31 березня 2021 року у світі відзначаються Міжнародний день декольте, Міжнародний день «Кидай свою ненависну роботу», Свято різнокольорових очей, День Ейфелевої вежі, День резервного копіювання або Всесвітній день бекапа, День газового пальника Бунзена, Міжнародний день «Обійми медієвіста», Міжнародний день видимості трансгендерів.

У США – День Цезаря Чавеса, День апельсинів і лимонів, День картоплини, День «Вона така кумедна», День молюсків у черепашці, День танцювального марафону, День маленького червоного візка, День подяки ламантину, День кольорової крейди, День анестезіолога, у Гібралтарі – День матері, в Мікронезії – День культури і традицій, на Мальті – День свободи, у Туркменістані – День працівників хімічної промисловості, в Азербайджані – День геноциду азербайджанців, на Віргінських островах – День передачі, у Таїланді – День народження короля Нанклао.

Вихідні і святкові дні у квітні 2021 – скільки відпочиватитемо і що святкуватимемо?

Православна церква 31 березня вшановує пам’ять святих Кирила, Євкарпа і Трохима. Інші назви свята – Трохим, Євкарп, Кирило – дери полоз. Якщо сьогодні почати лікувати хворобу, то можна розраховувати на сприятливий результат.

Назва «дери полоз» свято отримало тому, що в старі часи той, хто наважувався виїхати на санях в цей день, міг легко зіпсувати полози на підмерзлій за ніч дорозі.

31 березня - святого Кирила, архиєпископа Єрусалимського — Християнський  портал КІРІОС

Кирило народився в Єрусалимі в 315 році. Його сім’я вела благочестивий і строго християнський спосіб життя. У повнолітньому віці Кирило прийняв чернечий постриг. Через кілька років (в 346 році) його призначили пресвітером. Через чотири роки він став приймачем покійного архієпископа Максима.

Церковний календар: березень 2021

Кирило люто боровся проти єресі аріанського вчення. Цим він порушив проти себе ненависть єпископів, які підтримували цей вид християнства. Вони домоглися усунення його з посади і вигнання з міста.

У важкі для міста часи, коли всюди панував голод, Кирило розпродав усе своє майно, щоб купити нужденним їжі. Коли гроші закінчилися, він почав продавати церковні приналежності. На виручені кошти купував пшеницю. Єретики і ці вчинки перекрутили і поставили в провину святителю при вигнанні з міста.

Кирила прихистив єпископ Сільван з Тарси. Але незабаром і тут його оббрехали. Імператор наказав заарештувати Кирила. Коли до влади прийшов Юліан-відступник, його випустили на свободу. Але до своїх колишніх обов’язків Кирило зміг приступити тільки після смерті Юліана.

З приходом на трон Валента його знову вигнали майже на 10 років. І лише цар Феодосій Великий повернув святителя в місто і відновив в архіпастирській діяльності.

Кирило залишив після себе багато праць, кращими з яких визнані 23 повчання і дві бесіди на євангельську тему.

Календар садівника-городника: квітень 2021

Що потрібно зробити на Кирила Полоза

У народне свято Кирило – дери полоз прийнято просити під час молитви про дощі для зростання посівів. Якщо ви страждаєте від грижі або ж нещасливого життя, то обов’язково слід відвідати цілителів та знахарів.

Також у цей день можна дізнатися багато корисного про погоду і врожаї, для чого потрібно придивитися до кількості комарів на вулиці – якщо їх багато, то і врожай буде щедрим. Якщо ж прилетить багато лебедів у цей день, то варто очікувати швидкого тепла.

Тим же, хто народився в цей день, пророкують щасливу першу половину їх життя, але для того, щоб все склалося позитивно, їм слід носити аметист.

Календар стрижки волосся: квітень 2021

Чого не можна робити 31 березня

У свято Кирило – дери полоз не рекомендується ходити в гості. Згідно з народним повір’ям, там можна залишити свою удачу. Крім того, не можна відчиняти двері стороннім і тим більше впускати їх в будинок, якщо в цей час купається маленька дитина – у цьому випадку малюк може втратити щасливу долю.

Також якщо в будинку малюк, то в цей день заборонено позичати хліб та сіль, оскільки з ними ви віддасте і його удачу. Крім цього, в цей день нікому не дають в борг гроші, не бажано здійснювати будь-які покупки, а також стригти нігті і волосся.

Магнітні бурі у квітні 2021: календар небезпечних дат

Прикмети 31 березня

  • Якщо до цього дня на схилах з’явилися перші квіти мати-й-мачухи, то в кінці березня і в квітні буде стояти тепла погода.
  • Сніг довго купами лежить – у худоби легкий рік буде.
  • Комарі з’явилися – до сонячної і ясної погоди.
  • Багато комарів в лісі – добре вродять овес і ягоди.
  • Мошкара паморочиться – до врожаю грибів.
  • Лебеді прилетіли – до тепла.
  • Сни з 30 на 31 березня містять в собі нeбезпечне пророцтво.
  • Сновидіння, побачене вдень 31 березня, є віщим.
  • Оскільки 31 березня в цьому році випадає на неділю, то обов’язковим в цей день є відвідання святкового Богослужіння.

31 березня День ангела відзначають: Григорій, Данило, Дмитро, Кирило, Трохим, Наталя. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

День ангела у квітні 2021: як назвати дитину та кого вітати цього місяця з іменинами

0 Комментариев