3-річний волинянин Роман Гальчик, який перебуває на лікуванні в Туреччині, незабаром повернеться додому

news

3-річний Роман Гальчик з Волині бореться із злоякісною пухлиною головного мозку. Зараз він лікується у турецькій клініці. Сьогодні на хлопчика чекає  ще один сеанс радіотерапії, після якої Роман з мамою повернуться додому.

 

Про це написала мама Світлана Гальчику спільноті “Гальчик Рома – боротьба за життя”.
” Привіт, любі наші, пишу вам останній пост з сонячної Туреччини! Сьогодні останній сеанс радіотерапії, останні консультації, укольчики, забираємо документи і на нашу рідну засніжену Україну, в теплу домівку, ох, як я скучила за снігом!
Ви не уявляєте які емоції мене переповняють, я щаслива, що цей тяжкий крок ми закінчили, щаслива, що Ромчик його витримав, він справжній молодець!
А ще нам великого оптимізму і стимулу додали слова лікаря, яка впевнено сказала, що після цього сеансу пухлина має пропасти повністю! Уявіть собі! Але зразу наголосила, щоб ми не “розкатували губу”, і не розслаблялися, тому що це ще не кінець. Навіть якщо після контрольного МРТ, яке буде через місяць, нічого не виявлять, всеодно на нас чекає ще декілька блоків хіміотерапії.
Тому, сповнені сил, завтра, в 8.00 ранку, ми вилітаємо додому! На місяць забудемо про все, зробимо для Роми нормальне дитинство, якраз заживуть всі ранки, відновиться трішки імунітет.
Дякуємо всім вам, ви допомогли завершити цей важливий етап в нашому лікуванні, важливий етап в житті нашого сина! Ще раз переконуюсь, що разом ми сила!
Дозустрічі вдома!”, – йдеться у дописі.

0 Комментариев